Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz-e baja a nyomtatómnak ha...

Szaszdave kérdése:

Lesz-e baja a nyomtatómnak ha epson T0711 kompatibilis Tesco E312-es patront egyszerűen újratöltök a tetején lévő szellőző nyíláson, vagy a chip fel sem ismerné a töltött patront?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod, azt szokták mondani, hogy nem ajánlott semmiféle patront újratölteni, mert a részecskék más méretűek lehetnek, ami duguláshoz vezethet, tehát a fúvókák könnyen eldugulhatnak. A másik dolog pedig az, hogy kérdéses, hogy a patron chipje resetelhető-e vagy reseteli-e saját magát, mert ha nem, akkor gyakorlatilag ugyanott tartasz, mintha az eredeti epson patronba fecskendeznéd a festéket, tehát ugyanúgy üresnek látja majd a nyomtató... Ha már nem garanciás a nyomtatód, és a patron resetelése megoldható, akkor próbáld ki! És írj beszámolót, mert én is ilyen alternativákat keresek, de a tesco-patront nem ismerem...
2010. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Közben nézelődtem és igen resetelés nélkül nem ér semmit az egész. Így vagy marad a szett(én 6 ezerét találtam, bár az általad linkelt jobbnak tűnik, megér +3-at), vagy lehet kapni csak resetelőt 2700-ért+tinta. Nekem ez jobb lenne mert csak feketét használok sűrűn, színes nem kell. A tescos(2E Ft) először csíkozott, 100 oldal után viszont gyári minőségű, működik a színes eredetiekkel együtt.És tölteni is könnyű lenne a felső "túlfolyó" miatt.Epsonnál nem látnám mikor van tele. A szemcseméret problámát sztem orvosolni lehetne, hogy újratöltés sokat nyomtatunk, átmosva a redszert.(Lásd fenn a tesco csíkozását)Vannak olcsó patronok is kb 450Ft 13ml, vélemények szerint jól, csak először kell teljes szett, mert csak sajátjaival működik. [link] itt találtam jó dolgokat
2010. máj. 30. 17:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Most látom a link nem tőled jönn, pont egy utántöltő szettes google hirdetés volt :)
2010. máj. 30. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!