Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen volt a legelső számítóg...

Milyen volt a legelső számítógéped hardvere?

Figyelt kérdés

Az enyém egy Windows XP gép volt


A videókártya Radeon 9200 SE 128Mb

512Mb ram

Pentium 4 3.4 GHz



szept. 25. 23:39
1 2 3
 21/23 Kíváncsi Kalandozó válasza:

ZX Spectrum 1986-ban, 48 kB-os modell.

Az első PC egy IBM PS/2 volt 1992-ben. Gyárilag 2 MB RÁM volt benne, ami már akkor is kevés volt. Ezért 6 MB-ra növeltem, így már nagyon jó volt. Intel 80387 matematikai segédprocesszorral egészítettem ki. Ez itthon éppen nem volt az IBM raktárában, ezért Münchenből küldték. Ezt akkor még telefonon kérdezték meg az IBM forgalmazóktól, hogy kinél van ilyen.

szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
512 mb ram,valami ati vagy radeon kártya,erre nem emlékszem pontosan,és egy samsung monitor volt hozzá aminek olyan hibája volt hogy néha húzta a barna csíkot és ha belevertél egyet a tetejébe akkor helyreállt és működött. xD
szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22 es vagyok.Még annyi hogy futott rajta az nfs most wanted,stronghold crusader,és a gta san andreas fullon.Erre még emlékszem.
szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!