Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MacBook Air M1 (2020) merülés?

MacBook Air M1 (2020) merülés?

Figyelt kérdés
2021 elején vásárolt 2020-as MacBook Air-em aksija nagyjából 2 hete borzalmasan gyorsan merül. Tegnap 17-21 óra között, filmet nézve, konkrétan 100-ról 40 százalékra(a maradék 40% alvó állapotban lement nullára reggelre). Ekkora merülés néhány hete nagyjából 20 óra filmezés lett volna (ez csak egy erős tipp, sose néztem, de nagyon ritkán kellett felraknom tölteni). Ez tudjam be annak, hogy ennyi volt az aksi? Vagy valami vírus lehet a háttérben, esetleg valami program futhat amit nem veszek észre? Az akku állapotát egyébként 82%-osnak írja.

ma 15:26
 1/3 anonim válasza:
100%
Valószínűleg csak valami futott a háttérben. A jobb felső sarokban kattints az aksi ikonra és ott láthatod a magas energiahasználat alatt az alkalmazásokat. Illetve ha melegszik is közben, akkor valószínű, hogy valami tényleg fut a háttérben.
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A töltési ciklusok száma mennyi?
ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1, Időnként rá szoktam nézni az aksi ikonnál, mindig azt írja: "Nincs jelentős energiát használó app". Melegedést se tapasztaltam.


2, 236 ciklus

ma 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!