Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hűtőt vásároljak egy...

Milyen hűtőt vásároljak egy Ryzen 5700G processzorra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


EMAG oldalon szeretnék vásárolni egy processzor hűtőt mely később erősebb processzort is képes lenne kiszolgálni. Pl ryzen 7600x


Csak léghűtő érdekelne, maximum keret 17000 Ft lenne.



Én az ID-COOLING SE 226-xt amit néztem, számomra ez tűnik eléggé erősnek, illetve még a 206-xt amit néztem, csak ez szélesebb, nehezebb.


Elbírná ezeket egy ASROCK B450M Pro4 R2.0 alaplap? Nem lenne mozgatva a gép, ha pedig mégis, akkor kellő körültekintéssel.

Zalman s4 házam van jelenleg. (Későbbi konfigba pedig egy Raijintek Arcadia III ST lesz kalkulálva.)


Segítséget előre is köszönöm szépen.



aug. 23. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek az ID Cooling hűtők jók lesznek némelyik Ryzen 9 proci kiszolgálására is. De a Thermalright Burst Assassin is jó választás lehet ilyen áron vagy ha feljebb mész árba akkor a Phantom.
aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elbírná az alaplap a súlyát? Se206 vagy se226 lenne jobb választás? Hőfokot, hatékonyságot tekintve? Egyikük dupla tornyos hűtő
aug. 23. 19:08
 3/7 A kérdező kommentje:
226xt megrendelve. Remélem minden rendben lesz vele.
aug. 23. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Na nem figyeltem a kérdést xd. A 206 XT pont jobb választás lett volna. De vissza tudod vonni a rendelést meg igazából a 226 sem sokkal gyengébb cucc.
aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már mindegy igazából, nem merem visszavonni a rendelést, mert 22:59-ig volt érvényes egy utalványom ami miatt rendeltem a terméket. Ha törlöm a rendelést, valószínűleg az utalvány érvénytelen lesz már.


Bízom benne, hogy így is megfelelő lesz a hűtés a 226-xt termékkel.

aug. 23. 23:04
 6/7 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a segítséget. Alaplap nem fog kiakadni a súlya miatt? :D
aug. 23. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fog. A lapgyártók számolnak vele, hogy a hűtőknek súlya van.
aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!