Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfigot vásároljak az...

Milyen konfigot vásároljak az alábbi célra?

Figyelt kérdés

Internetezésre, alap office dolgokra kellene számítógép meg filmezésre, illetve néhány régi játékra.

Amiket játszani szoktam az a San Andreas, Half Life 1-2, Far Cry 3, Gta IV, Saints Row 2, 3, 4. Ezeket a régi játékokat 1080p-ben szoktam játszani full lowon. Jó lenne, ha futna a GTA 5 rajta, jelenlegi gépemen nem megy, mert egy laptopom van, ami ugyan viszi mediumon, de túlmelegszik alatta és lekapcsol. Esetleg ha a Days Gone még futna rajta full lowon 20-25 fps körül 1024x768-ban az jó lenne.


Ami még fontos lenne, hogy időtálló legyen, tehát nem kellene bele szerintem erős videókártya, inkább a proci, ram legyen erős, hogy mondjuk még egy 6-8 év múlva is lehessen sima netezésre használni.


A kerek olyan 130 000 Forint max.



2021. júl. 15. 22:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy használtan nem szeretnék venni semmit.
2021. júl. 15. 22:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Én egy ilyet raknék össze ennyiért:


[link]


Ezen még játszani is lehet, jófajta. Ég és föld a laptopodhoz képest. És később még fejlesztgetheted ahogy kedved tartja.

2021. júl. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aha, köszi szépen! A videókártyára amúgy elég a passzív hűtés? Nem jobb ha ventilátor van rajta?
2021. júl. 16. 10:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De jobb, csak ez fért bele. Igazad van, rakj egy ventiset helyette és valamit ügyeskedj a többivel, hogy beleférjen. Bár nem tudom mit tudnál még lejjebb engedni. Esetleg pár ezer forint plusz csak belefér neked. Amúgy meg használtan sokkal jobb kártyákat kapsz, ennyiért is, csak szólok. Én azt mondanám, hogy a gépházon tudsz már csak spórolni, ha számít az a pár ezer forint, a többit én hagynám a helyedben békén.
2021. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gépház az lehet, hogy lesz nekem ingyen gyakorlatilag. Használt hardverben nem bízom annyira.
2021. júl. 16. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Semmi baj nincs a használt cuccokkal, vigyél magaddal egy olyan embert aki ért az ilyen dolgokhoz, teszteljétek le helyben, ha minden okés vele akkor már csak fizetni kell és mehetsz utadra. Arra azért figyelj, hogy hányan voltak megelégedve a felhasználóval, 100+ már biztonságos.
2021. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem jó lesz ez a gép, marad így, ahogy összedobtad. Köszi mégegyszer!
2021. júl. 16. 14:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtad, ventis videokártya jobb lenne. Pár ezer ft lehet a különbség. Szívesen :)
2021. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!