Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsolt be a gépem?

Miért nem kapcsolt be a gépem?

Figyelt kérdés
bekapcsoltam elöször semmi se reagált a gép világitott de se kép se billentyű se semmi nem reagált sőt áram se volt alatta ahogy láttam. Újra inditottam azt irta ki hogy valami probléma van overclockingot irt és hogy lépjek be a settingsbe. Nem tudom mi az és mi lehet. Azt irta a bios hogy cpu 35c fok. aztán ugy ahogy elindult nyögve nyelve.

aug. 12. 01:56
 1/3 anonim ***** válasza:
felforrósodott
aug. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A beállított OC beállításokkal nem tudta indítani a gépet, a második kísérletre ezeket kikapcsolta, így elindult. Azt kérte hogy lépj be és állíts rajta, hogy legközelebb stabilan tudja indítani. Ha ezt nem tetted meg és maradtak az instabil beállítások, legközelebb is lehet, hogy csak másodjára fog indulni.
aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm, nem tudtam mit rajta állitani minden ugy volt ahogy gyárilag benne volt. Azóta ilyen nem történt
aug. 25. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!