Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb videokártya...

Melyik a legjobb videokártya 4070 árában?

Figyelt kérdés

4060 Ti, 4070 amit eddig néztem.


Ezek a PCX-nél 200-250e Ft.-ba kerülnek. Maximum 300e Ft.-ig tudok elmenni. 4070 Ti sajnos már túllő ezen árban.


Kérdés még, hogy a 30xx és a 20xx széria hogyan viszonyul a 40xx szériához?


Például ebben a reddit postban a 30xx-as szériát jobbnak állítják be:

[link]


Nem értek hozzá, de nekem ez furcsa.


Szóval a megjelölt árkategóriában melyik videokártya lenne a legjobb választás?


Legalább 1x HDMI 2.1 és 2x DP portra van szükségem, ha számít ez valamit.


AMD köszönöm szépen, nem érdekel.



aug. 4. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez tök jó, hogy linkelitek a használtat, de én nem tudom bevállalni. Ha hiba van vele, akkor kihez küldöm, mit csinálok vele? Magánszemély nem fog nekem cseregaranciát adni.


Továbbra is áll a kérdés.

aug. 4. 19:52
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyébként ha már felmerült, akkor ezek a márkák milyen minőséget képviselnek?


Amiket én ismerek és megbízhatónak tartok: ASUS, Gainward, Gigabyte, Zotac.


Palit-al fürödtem már be többször is, mert hangos volt a ventilátora és egy éven belül csapágyas is lett... Háromszor volt garanciáztatva, utána megváltam tőle. Inno3D-t nem ismerem.

aug. 4. 19:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna a linket látnád hogy mindkettő új és magyar garanciás.
aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elolvastam. Térjünk vissza az eredeti kérdéshez. Vegyük akkor úgy, hogy 4070 Ti is számításba jöhet. Melyik a legjobb választás?
aug. 4. 20:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha egy kis plusz még belefér árban akkor.


[link]


Vagy kicsit olcsóbban.

[link]


Mindkettő új és számlás 3 év garisak. Próbáltam rákeresni az inno3d re nem írtak rosszat róla. Régi gyártó csak NVidia kártyákat készít. Jó pár évvel ezelőtt volt ilyen márkájú kártyám rendben volt nem volt gondja.

aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor a 30xx szériával nem is érdemes foglalkozni? Nem teljesen értem a redditen azt a kommentet.
aug. 4. 20:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem kell elkapkodnod kicsit olvasgass a témában. Egy kommentből nem tudsz tisztán látni és a komment lehet elfogult. Sokszor olvasok egymásnak ellentmondó állításokat hardverekkel kapcsolatban még a redditen is. Értékállóság szempontjából már elengedném a 30XX et.

300k környékén új számlával 3év garival egy 4070ti azért szerintem nem rossz vétel.

aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne kommentek, hanem tesztek alapján vásárolj.

[link]

A keretedbe 7900XT fér bele, bőven jobb is minden felbontásban, de ha nem akarod eldarálni az egész 300 ezret akkor 200 hoz minél közelebbi 4070 okés vétel.


#8 Nem tudom hogy sikerült azt a kommentet úgy értelmezni, hogy jobbnak állítja be a 3000 szériát? A 4060 az egyetlen amit ott leszóltak, és jó okkal, gyakorlatilag 3060 szintet hoz - nyilván nem rosszabb nála, de alapvetően egy szinten van a két kártya. 4070 is ótvar annak ami, 70 es kategóriában nagyon régóta ahhoz vagyunk szokva, hogy az előző generáció tetejét karcolgató teljesítményt kapunk töredék áron, ez meg a 3080 at is csak érintgeti. Egyértelműen jobb kártya mint a 3070, már csak a több vram miatt is(ami nagyon erősen limitálja a 3070 et), de nyers teljesítményben is.

Egyébként év végén, jövő év elején jön a következő generáció, amit most veszel annak az értéke nagyon hamar rengeteget fog zuhanni, és ezeket a kártyákat is jelentősen olcsóbban tudnád megvenni - nem mondom, hogy ne vegyél most, csak tudj róla.

aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!