Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Belső optikai meghajtóból...

Belső optikai meghajtóból melyik gyártóé a jobb minőségű a kettő közül? HL-DT-ST vagy Lite-On?

Figyelt kérdés

jún. 10. 14:17
A kérdező szavazást indított:
HL-DT-ST
Lite-On
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
LG (HL-DT-ST) 16 éves és teszi a dolgát a mai napig, szíjat kellett az ajtónyitó mechanikában cserélni.
jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Lite-On is működik 16 évig. Nekem mindkettő van, igazából az érdekelne, hogy melyik teszi jobban a dolgát, azaz melyik a jobb a karcosabb lemezek beolvasásában, melyikkel lehet minél hibamentesebben audio CD-t beolvasni, melyiknél az alacsonyabb a hiba lehetőságe írás közben, stb.

Az élettartam itt most másodlagos szempont, persze az is számít.

jún. 10. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Audio CD-hez a HL-DT-ST a jobb, a DVD meghajtó 99,25%, a BD meghajtó 99,77% pontosságú. A Lite-On 99,0%. Szóval hacsak nem vagy audiofil mindegy, ha az vagy akkor a HL-DT-ST jobb.
jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Plextor volt az "Isten császár". Az utóbbi időben ezt a Hitachi-LG(HL-DT-ST) van nekem is. Elég durva lemezeket is rendesen le tudtam vele grabbelni.
jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!