Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor 100%-on dolgozik...

Processzor 100%-on dolgozik míg a videókártya 20-40%-on megy minden játék közben, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Minden egyes játéknál a videókártya 20-40%on megy, a proci meg 100%on és közel sem teljesít úgy a gép mint kéne. Egy 3060as kártyáknál sok játéknál legalapabb grafikán is nehézkesen éri el a 100fpst.

A gép:

vidikártya:rog strix gaming 3060 oc

proci: i7-9700

memoria: 16gb 2667 MHz

tápegység: 750W



2023. nov. 28. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd feladat kezelőben csak az asztalon hogy mennyin megy a cpu ha ott is magas értékeket látsz akkor jó eséllyel valamilyen vírus lesz a ludas már ha meg engedi nyitni a feladatkezelőt, jártam én is így.
2023. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapjáraton, ha opera, spotify, discord fut, akkor proci 5-10%, gpu 3%. Ezt írja a feladatkezelő.
2023. nov. 28. 19:27
 3/5 Dongaben ***** válasza:
Nézd meg a BIOS-ban a video beállításokat. Mit mutat? Mit használ? Manapság nem vagyok már benne, de régebben jártam hasonló cipőben.
2023. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bios reset is mehet akár ha az sem segít és nem szoftveres gond (windowson belül valami) akkor passzolok.
2023. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nézem, nem e lehet valami köze a tápegységhez, mivel az oldalán a kártyának, ahol össze van kötve a tápegységgel pirosan villog megállás nélkül.
2023. nov. 29. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!