Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van egy játék aminek sima...

Csipike89 kérdése:

Ha van egy játék aminek sima 3GHz gép kel és nekem DualCore 2,5 van akkor menni fog a gépen? Bírni fogja? Nem vagyok otthon ebbe a sima proci és a DualCoreba. :S

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
elvileg nem, de próbáld ki, max visszább veszel a minőségből.
2010. okt. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első butaságot mondott, mindenképpen menni fog.
2010. okt. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na most verem szét a laptopot :)

Harmadszorra állok neki a válasz írásának, először a videókártya kért egy újraindítást és pont akkor nyomtam szóközt, másodszorra pedig újratöltötte az oldalt a google chrome. Most már sikerülnie kell!


Amit "simának" nevezel, az a singlecore, vagyis egy magos processzor. Neked kétmagos processzorod van (DualCore "név" utal erre). Nem azt jelenti, hogy a két mag együttesen 2,5GHz. Magonként, külön jelöli.

Igazából nem a processzoron fog múlni, hanem azon, hogy milyen videókártya duruzsol a gépedben, és konkrétan melyik játékot szeretnéd futtatni.

Másrészt a "3GHz gép kell" alatt minimum, vagy ajánlott rendszerkövetelményt értesz?


Az sem mindegy, hogy integrált vagy dedikált videókártyád van...

2010. okt. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a Crysis menne-e?Videókártyát most veszek bele mert most még csak integrált van benne.Ezt rakom bele ATI HD4350 512MB.Modjuk ez a játék: Call of Duty: World at War
2010. okt. 20. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a vga irodába való. Nem sokkal erősebb egy integráltnál.
2010. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Irodába 32 vagy 64 megás GeF2 is elég :D
2010. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt nem nagyon értem. Miért nem próbálod ki? Nem fog felrobbanni, max. reset ;)
2010. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom kipróbálni mivel még nem vettem meg.Másra nagyon nem lenne keret szal ezt venném.Irodába nem gondolnám hogy egy 512-es videókártyával szaladgálnak.
2010. okt. 21. 00:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaaa meg am egy irodai vga-tol sokkal jobb mivel az Hardware T&L és a Vertex Shader-t nem támogatja.
2010. okt. 21. 00:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!