Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez Gamer egér? (LENT)

Ez Gamer egér? (LENT)

Figyelt kérdés

[link]

FPS Játékokra jólenne sztetek?főleg cod2re. Az 1600 dpi az mit számít?


2010. okt. 19. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem az ramaty.Igazi FPS játékosoknak a ROCCAT termékei közül kell választani.Én ezt használom, csúcs szuper egér!: [link]
2010. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elhiszem hogy csúcsszuper, de már sok ideje sima 800 dpis egérrel tolom és először kezdésnek egy olcsóbb/ratyibb egeret veszek hogy meglássam mi a különbség.
2010. okt. 19. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:

hát, szerintem ennyi pénzért az 1600 dpi az egy jól hangzó dolog, ami rá van írva a dobozra

egyébként az a különbség, hogy míg egy tescos egeret rántasz játék közben, akkor az össze-vissza fog ugrani, ha viszont egy normális, lézeres vagy egy jobb fajta optikai egeret veszel, ami tényleg van 1600 dpi (dot per inch), az nem csinál ilyet, egyébként cod2-re én tuti nem venném meg ezt az egeret, főleg ha csipázol és klánban is vagy és komolyan veszed, mostmár azért lementek a pár évvel ezelőttihez képest a logitech és razer játék-egerek ára, mivel bejöttek a lézeres, 2000 dpi-s újítások, egy jobb fajta gamer egeret szerintem megkapsz már 5-6000 Ft-ért is, de ez az egér tuti nem fog neked úgy viselkedni, mint egy olyan. És azok az egerek nem a márka miatt kerülnek annyiba, amennyibe - mert pl. van 20 ezerért is egér - hanem mert csomó emberen tesztelték sokáig, hogy mennyire jó a kéznek, stb.


Én egyszer egy lanon játszottam egy razer diamondback-kel - asszem ez a neve az egérnek - egy ilyen savval maratott üveg egérpadon. Na azt nem lehet összehasonlítani semmivel :D Nagyon durván toltam, én se hittem el :) Csak akkor még qrvadrágák voltak, úgyhogy nem vettem.


Sokan használnak még mousefixet is, az egy ilyen kis "program", ami kiszedi windows alól az egérgyorsítást. De az egy ilyen normál 1600 dpis egérrel már haladó szint...

2010. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenem van már vagy 3 éve. Komoly kis egér. Nekem teljesen megfelel. Igaz én még vagy 6-7 ért vettem:D

2010. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb hogy mielőtt egeret vennél, próbáld ki, fogd meg hogy neked kényelmes-e, jó-e a súlya stb. Ez egy elég belépő szintű egér de szerintem nem lehet rossz. Én személy szerint egy Logitech G9x-et használok.
2010. okt. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!