Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer egér. Ajánlana valaki...

Gamer egér. Ajánlana valaki egy jót?

Figyelt kérdés

Az a4tech x750F-emben sajnos megtört a kábel tehát egy új egér vásárlására szorulok.

Nem akarok újra x750-et egy olyan egérre van szükségem ami lézeres , nagy dpi-s és változtatható súlyos.


Én erre gondoltam : [link]


Ha valaki tud jobbat akkor ossza meg velem :)


Maximum 10-11 ezret szeretnék rákölteni.


Köszönöm.


2011. júl. 19. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

ennél jóbb ár/teljesítményű egerem soha se volt :D

2011. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lézeres lehetőleg gamer egeret szeretnék :) Elég komoly FPS player vagyok és kéne valami jóh de most nincs pénzem egy pro razerre vagy egy roccat kone-ra nincs most pénzem :D Tehát minél olcsóbban kéne valami egér ami nagyonzsírkirálytutkógémerrágcsáló.
2011. júl. 19. 11:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm ez egy elég érdekes mondatnak sikerült :D Mind1 lájk! :D
2011. júl. 19. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én Logitech M555b-vel tolom, nem profi, de átlagon felüli FPS-es vagyok, bár a Logitech-nek kb ugyanilyen 7-8 ezres vezetékes egerei is jók. (Nem néz ki komoly egérnek, pedig az. :D)
2011. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igaz, nem olcsó, de úgy éreztem, hogy ezt akkor is meg kell írnom: cm storm sentinel advance

páréves, és ez az első cm gamer egere, de nekem annyira tetszik a külseje, hogy szerintem venni fogok egyet :D

2011. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!