Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a winchesterről? WD 1.5TB Sata2 64MB - WD15EARS (18eFt)

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy jó márka-e? tapasztalatok a WD-ről, mert nekem samsungom van és 4év után kezd megdögleni, és az előző sem volt tartóssabb.
2010. okt. 18. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:

ez a western digital valahogy mindig olcsóbb, mint a samsung, vagy seagate, netán maxtor.

tehát elvileg roszabb márka, de én nem nagyon hallottam még senkitől, hogy letérdelt volna a wd-je.

2010. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bp1985 ***** válasza:
Mutassak szétégett wd-t? Nálam is térdelt be, sőt, sztech egységbe dolgozom, wd-ből jön vissza a legtöbb. Utána maxtor, majd samsungból a legkevesebb, ha ezt a 3-at nézzük.
2010. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Western Digital a piac egyik legjobb, legmegbízhatóbb márkája. Nekem még közel 20 éves WD merevlemezem is van, hibás szektormentes, tökéletesen működik.
2010. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:

"A Western Digital a piac egyik legjobb, legmegbízhatóbb márkája."


Ne haragudj, de én a tapasztalatok miatt ezt valahogy nem merem állítani. Több kiskerből jön vissza garis áru, és amint írtam, wd-ből van a legtöbb.

2010. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt vele gondom, pedig egyiknek másiknak már jogosítványa lehetne. Samsunggal pedig például igen.
2010. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bp1985 ***** válasza:
Persze, nem azt mondom, hogy a samsung tökéletes, csak azt, hogy lényegesen kevesebb jön vissza.
2010. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltok, hogy azért jön vissza több, mert többet is adnak el belőle? Nekem is van közel 20 éves WD winyóm, azt nem tudom, hogy bad szektoros-e, de az biztos, hogy még működik :)

Ja és egy külső winyóm (USB-s) minden nap ingázik a laptopom és a PC-m közt :D (1TB), tele van pakolva minden finomsággal.

2010. okt. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ja bocsi, én nem 20 éves-t akartam írni, hanem 10-et :)

Caviar...


előző voltam

2010. okt. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig WD-vel sosem volt problémám, Samsungból és Maxtorból viszont már 2-2 halt meg. Jelenleg is WD vinyók vannak a gépemben, egy WD Velociraptor 150Gb és egy ilyen 1,5Tb-s amit te írtál.
2010. okt. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BeerHunter ***** válasza:

Azt jó, ha tudod, hogy a WD nagylelkűsége, tehát az, hogy ha visszaküldöd a szart, küldenek egy kétszer akkorát, az úgy működik, hogy visszaküldesz egy 500 GB-osat, kapsz helyette 750-eset. Igen ám, de az mondjuk 1,5 terrás volt úkorában, csak vki azt is visszaküldte, működött rajta 800 giga, akkor ez jó lesz 750-esnek.

Lehet mondani, hogy kitaláció, de egyik jó cimborám dolgozott a WD-nél. Volt h neki kellett újracímkézni:)

2010. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!