Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eltűnt a partició a winchester...

Eltűnt a partició a winchesterről. Hogyan tudnám lementeni az adatokat róla?

Figyelt kérdés

Szórakozott már egy ideje velem a gép, és egyszercsak nem engedett bootolni. Sehogy nem bírtam rávenni a bootolásra, mindig bejött az az oldal, ahol a

-Csökkentett mód

-Csökkentett mód hálózattal

-Csökkentett mód parancssorral

-Legutóbbi helyes beállítás betöltése

-Windows normál módú indítása


közül tudok választani, és bárhova mentem, újraindult a gép. Újra akartam telepíteni a wint (xp), és anál a résznél, ahol a partíciókat látom (és rendezhetem) azt láttam, hogy a winchester teljes mérete particionálatlan terület.


Hogyan tudnám lementeni az adataimat a HDD-ről? Nem mertem semit csinálni, nehogy akármi is eltűnjön. A családi képek a legfontosabbak, mivel azok pótolhatalanok, a többit (igaz nehezen és szenvedősen, de) meg tudom szerezni újra (azért nem ártana, ha a teljes tartalmát meg tudnám menteni.


Mit csináljak?



Előre is köszi a választ, remélem valaki tud segíteni, nagyon fontos lenne.


2011. szept. 22. 16:24
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, annál*
2011. szept. 22. 16:26
 2/5 vagyokakilehetek ***** válasza:
vedd ki a vinyót a gépből tedd be egy másik gépbe másodlagos vinyónak. azon a gépen indítsd el a saját oprendszerét. ha bejött a TOTAL COMMANDER vagy más fájl kezelővel nyisd meg a betett vinyó tartalmát. másold ki róla ami kell, / pendriverre vagy lemezre vagy ara a vinyóra ami a kölcsön gépben van. /
2011. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ezzel mnár én is próbálkoztam, a bios látja, de a beindult oprendszerben már nem tujda kezelni. ott is látja, azt írja, hogy hibátlanul működik, de nem látja semmilyen jájlkezelő, mivel olyan, mintha nem particionálva.


usb-s cuccot is szereztem, rákötöttem úgy is a gépre, ott szépen feltelepítette, kiírta a winyó nevét, és h használatra kész, de aztán az se látta a fájlkezelőkben.

2011. szept. 22. 17:32
 4/5 Hulioboy ***** válasza:
100%

- ICare.Data.Recovery.Software.v3.8.1

- PC Inspector Smart Recovery 4.5

- GetData Recover My Files v4.6.8.1012

Én ezzel a három programmal kezdeném, úgy ahogy előzőleg írták, vinyót be másodlagosnak egy gépbe és ez felismeri majd a fájlokat a particionálatlan merevlemezen is. El lesz egy ideig, de megéri. Be lehet állítani, hogy milyen kiterjesztéseket keresel, és akkor nem fog minden filmet, doksit stb. lementeni, csak ami kell fotókat, úgy gyorsabb. Remélem segítettem vele

2011. szept. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, amint alkalmam lesz rá, kipróbálom.
2011. szept. 29. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!