Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Packard...

Mi a véleményetek a Packard Bell TJ-65-412HG típusú laptopról?

Figyelt kérdés
Azonkívül érdekelne, hogy Dell (Vostro) vagy ilyen Pacard Bell gépet érdemesebb-e venni.
2010. okt. 17. 21:48
 1/6 anonim válasza:

szia! nekem tj 71 tipusu van de külsöre ugyanez

elmondom a tapasztalataimat

winfos 7 el elég gyors, sok funkciot ki lehet használni gyönyörüszép képe van nagyszerü rajta HD filmet nézni azonban könnyen fölmelegszik ha meg van eröltetve nem igazán szellözik jól. ami a legjobb hogy nem kell lemez az ujratelepitéshez mert egy gombnyomásra megoldódik minden


nekem nagyon bejön még komolyabb játékok is hihetetlen jól elfutnak rajta (radeon 4570 vga van benne)

2010. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én nem rég vettem ilyet, csak jobb videokártyával. Én szeretem.:)

A Dell márkát megbízhatóbbnak mondják, de ennyi pénzért csak gyengébb konfigurációt kapsz.

2010. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Második vagyok: nekem a melegedéssel sincs bajom.
2010. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül drága, és nem is rossz paraméterekkel rendelkezik a Dell sem. Pl.: [link]
2010. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettek.

várom a további véleményeket ;)


Amúgy mit tudtok arról, hogy a Packard Bellnek nincs Mo.-n támogatottsága, tehát konkrét márkaszervíz nincs?

2010. okt. 18. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Garancia ügyben érdeklődj itt: Packard Bell telefonos ügyfélszolgálat: +36-1-577-7766
2010. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!