Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő laptopról? A samsung mennyire számít jó laptop gyártónak?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még laptopom, most viszont beszeretnék ruházni, és hosszú távra tervezek, sok-sok évre, tehát fontos a jó teljesítmény megfizethető áron.


Én jelenleg ezt néztem ki:

[link]

Proci az egyik legjobb, i7 2630QM turbo boostal 2,9ghz

és a többi alkatrész is nagyon rendben van lessétek meg.

Továbbá legalább a mérete is normális 15 colos :)


Megmondom nektek őszintén, ennél jobbat ár/érték arányban életemben nem láttam. Már hónapok óta keresek egy megfelelő laptopot ebben az árkategóriában, és úgy tűnik rátaláltam.


Viszont kíváncsi lennék a véleményetekre, mennyire strapabíróak ezek a samsung laptopok úgy általánosságban, mennyire melegszenek, billentyűzetük milyen stbstb


A válaszokat előre is köszönöm


2011. aug. 25. 22:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Most kérlek itt ne más gyártókat ajánlatok, hanem erről mondjatok véleményét, és ha nincs tapasztalatotok, vagy nem ismertek olyat akinek baja lett volna, ne írjátok hogy szar :)


Asus-t szerettem volna venni, de ilyen teljesítményt csak 200k felett kaptam volna ennél a gyártónál, jócskán 200k felett

2011. aug. 25. 22:39
 2/4 A kérdező kommentje:

Közbe most latom, hogy benéztem, i3 van ennyiért nem i7 :D

elnézést kérek, de azért véleményezhetitek továbbra is a samsungokat

2011. aug. 25. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt kis masina. Samsung szerintem jó, eddig nem csalódtam ebben a márkában. Nézz utána az interneten, hátha írnak erről a laptopról. Nem tudom mennyi év garancia van rajta, de az lenne a legjobb ha 3 évet kapnál rá, vagy annyi járna vele.
2011. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha Windows nélkülit veszel, de amúgy korrekt gép. A Samsung nem olyan régi laptop gyártó, de eddig csak jót hallottam róla.
2011. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!