Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert nem kapcsol be a gepem?

Miert nem kapcsol be a gepem?

Figyelt kérdés

msi x340es laptopom van. tegnap reggel nyomom a bekapcsologombot es semmi. delelott meg probaltam, akkor elsore bekapcsolt es nem volt baja. kesobb vettem eszre, h az ora egy-ket oraval el van allitodva. ma reggel ujra probalom bekapcsolni es nem. most este van es azota sem. valami tipp? kulfoldon vagyok fel evig, otthon meg garancias a gep es nem tudom, mit tegyek.

koszi a segitseget!


2010. okt. 16. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

OKok lehetnek: -vírusos: Ez olyan egyszerű vírus lenne hogy szinte magát írná meg.

-poros a CPU vagy más alkatrész: Sokszor előfordul.

-szereld szét, és ilyen spec levegőfújóval tisztisd ki!

-ezernyi más eset

Megoldások: Szerintem, vidd el szerelőhöz, lehet hogy drága, de ha nem tudsz vele mit kezdeni mit tehetnél?

vagy kérdezd meg gyakorokerdesek.hu-n

2010. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fel van töltve?:D

Na de komolyan, ha lemerült teljesen, szóval a minimum alá is az aku, akkor elállítódhat az óra.

A másik ami miatt szerintem lehet az az alaplap hibája, és akkor azt csak szerelő tudja megcsinálni

2010. okt. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi!

szétszedni nem tudom a garanciamatrica miatt. most egy nappal később megint elindult, megint (az eltelt idővel arányosan) el van állítva az óra.

lefuttatok pár víruskeresést és megpróbálom házon keresztül kiporolni.

lemerülve nem volt.

2010. okt. 17. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:

2. kommentelő:

nem tud elállítódni az óra, azért van az alaplapi elem...


Amúgy lehet az adapter áram "átalakító" része megyeget tönkre a gépben.COMPAQ armada szériánál például elég rendszeres ez a jelenség.De ne legyen igazam és valami kontakt hiba legyen!Egy pucolás lehet nem ártana a gépnek.Ha ezután sem jó, akkor szinte biztosan hardver hiba.

2010. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző:

Vágom, hogy azért van alaplapi elem, azért volt a második tippem az alaplap

2010. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!