Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki csak úgy...

Miért kapcsol ki csak úgy hirtelen a gépem semmi előjel nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát nem mindig csak amikor olyan napja van mintha kihúznák belőle az tápkábelt vagy mintha elmenne az áram kapcsol ki semmi előjel nélkül. Gondoltam rá, hogy a tápegységgel van valami gond vagy a videókártyával, hogy túl melegszik..vagy a winyóval de nem hiszem mert a mai nap folyamán pl: 5 ször kellet bekapcsolnom ,hogy el is induljon mármint el indult, de a windows ig nem jutott be tehát még ideje se volt, hogy túl melegedjen benne valami. Amúgy gyors a gép , ha bekapcsol meg minden csak ezt nem értem. Volt egy vírus talanítás nod 32 vel egy szál vírus nem maradt legalábbis azt írta ki. De azóta csinálja ezt, ha jól emlékeszem. Néztem, hogy van olyan vírus ami megjegyzi mikor fertőzte meg a gépet majd időközönként kikapcsolja. Mindegy 1000 oka lehet. De valaki mégse tudja, hogy mi is pontossan.? Áram ingadozásra se gondolok..
2011. szept. 25. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy a gyanúm arra hogy a vinyód döglődik benne. Nekem is volt ilyen amint megnyitottam a játékon kívül más programot azonnal leállt. Végül szerviz lett belőle mert nem akartam fölöslegesen pénzt kidobni főleg olyan miatt ami nem is lenne gond a gépbe. A szervizbe mondták is hogy a vinyó meghalt benne de a tápomat is kicserélték mert az adhatott túl áramot a vinyónak. Tehát a problémád valószínűleg a tápba van ami nem mindig képes 230voltról átalakítani 12 voltot és lehet ezért túl áramot kaphatott a vinyód. Szerintem nagyon ne terheld a gépet nehogy más alkatrész is elszálljon benne. Szerintem vidd be szervizbe hogy nézzék át neked. Mert lehet hogy teljesen más baja van. Sok gond lehet nagyon nem is tippelek többet.
2011. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyanús hogy táp miatt lehet, milyen tápod van?
2011. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen amúgy szerintem is ez a két alkatrész a bűnös és inkább a tápra gondolok mert az meg viszont pici...400 as.

nagyobb kéne neki valószínűleg. Viszont nem melegszik a táp.

Mindegy majd kiderítem:)

2011. szept. 25. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az számít hány W-os, hanem a minősége.

Ezt nem értik meg sokan...

Egy Codegen, Mercury vagy HKC féle tápból egy 500W-os sem ér fel egy 350W-os FSP-vel.

2011. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mercury :):D lehet az a gond tényleg.
2011. szept. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!