Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki hirtelen,...

Miért kapcsol ki hirtelen, magától a gépem?

Figyelt kérdés

laptopom van és az a problémám, hogy egyfolytában kikapcsol magától. ha valami "nem tetszik neki" pl arrébb rakom van elmozdítom, leteszem stb..akármi...és egyszerűen kikapcsol, úgy mintha áramtalanítva lett volna, pedig hozzá sem értem a vezetékhez és más sem :/

az előbb kikapcsolt, bekapcsoltam és kiírt egy olyat (angolul), hogy amennyiben hirtelen kikapcsol a gépem akkor valami van (nem tudtam végig olvasni) és hogy keressem meg a legutóbbi visszaállítást meg hogy mentsem a fájlokat... csak sajnos nem tudtam végig olvasni és csak 1x írta ki. azóta kikapcsolt de nem írta ki és előtte sem.


2011. jan. 29. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kontakthiba lehet valahol. Szedd szét vagy vidd szervizbe.
2011. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha aksival megy, akkor mit csinál?
2011. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát aksival már nem igazán megy :S:D kb egy fél éve kivettem és csak vezetékről használom
2011. jan. 29. 22:04
 4/5 anonim válasza:
Akkor szerintem a kábel kontakt hibás lehet. Érdemes megnézni egy másikkal.
2011. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. jan. 30. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!