Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ?ㅤSziasztok, éppen videókártya...

?ㅤSziasztok, éppen videókártya csere előtt állok és...

Figyelt kérdés

.. - még sose cseréltem videókártyát számítógépben, és afelől érdeklődnék, hogy néztem videót a youtuberól, hogy az esetek nagy százalékában a PCIE foglalat kiszedése előtt le kell nyomni egy kis "pöcköt" , "gombot" ? nemtudom, és akkor elengedi magát a videókártya, és akkor óvatosan kiszedhető a foglalatból, úgymond.


És az a problémám, hogy az én alaplapomon én ezt nem nagyon látom, ( gigabyte b450m h ) létezik hogy nincs az enyémen, és nem mindig kell azt lenyomni?



2023. aug. 22. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne ott van a sín végén, az reteszeli a kártyát a foglalatban.

A fém lemezből vedd ki a csavart, a ház hátulján, óvatosan nyomd le a reteszelőt, és akkor, óvatosan vedd ki a kártyát.

2023. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a lapodra felülnézetből. A kis fekete fül, pont a pcb fekete része felett van, ezért nem látod elsőre. Világíts oda, akkor meg fogod találni.
2023. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

esküszöm nektek, nem találom. vagy is láttam valamit, de nem tudom pontosan hogy az-az-e, így inkább hagyom is a pi..ába, áthívom egy ismerősöm, ő majd kikapja nekem.


még annyi lenne a kérdésem felétek, amd-ről lesz nvidia-ra váltás, mielőtt kiszedjük, töröljem le a teljes amd softwaret vagy jó úgy is, ha megjön nvidia kártyám, beteszem, és akkor törlöm le? (majd persze az nvidia driverek)

2023. aug. 22. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:

DDU-->csere-->Új driver

Én így csinálnám.

2023. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatod úgy is ahogy Karcsi javasolja, de csere után is elvégezheted.
2023. aug. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

rendben van, akkor elvileg nem lesz baj. ( ? )


kiszedtük az amd kártyám, előtte letöltöttem az nvidia drivereket, hogy ne legyen gond.


természetesen még nem telepítettem fel, csak az amd software van fent.

akkor nem lesz gond, ha beteszem a 1070ti-t, és még az amd software van fent? jó az, ha letörlöm amd software, és feltelepítem nvidia drivereket?

2023. aug. 23. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
A kártyád akkor is fog képet adni, ha nincs fenn a drivere, csak ilyen generic displayadapternek ismeri fel a gép míg telepíted a hozzá megfelelőt.
2023. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp töröld DDU-val a régit, utána telepítsd az újat az a biztos, a kártya megy a saját driver nélkül is addig.
2023. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen uraim, hálám.
2023. aug. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!