Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnék még felszabadíta...

Hogyan tudnék még felszabadítani helyet a helyi-lemezen?

Figyelt kérdés
a szokásos dolgokat már töröltem temp mappa tartalma cookies stb, de folyamatosan fogy a hely fél éve még 6 giga szabadhely volt kb most már 5.1 giga de mitől fogy? semmit nem telepítettem oda direkt külön meg vannak azok a meghajtók ahol játékok filmek programok vannak. olyan 5-600 megát szeretnék felszabadítani,de nincs mit törölnöm ami nagyon sok helyet foglal az ugye a system32 mappa de azt nem bántom,illetve a program files ott is inkább a windows futásához szükséges fájlok vannak azt sem bántom inkább,tipp?
2010. okt. 11. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rendszer-visszaállítási pontok törlése az utsó kivételével. CCleaner használata.

Ezeket próbáld még, ha rejtett Temp mappa tartalmát tényleg törölted...

2010. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
használom a lemezkarbantartót törölni szoktam a visszaállítási pontokat,de nem akar nagy helyet felszabadítani csak 50-100 megát szokott max.
2010. okt. 11. 18:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Windows/Haladó/Javítás eltávolítók...ez be van pipálva? Érdemes, mert frissítéskor másolat készül a régiekről...ez lehet segít.
2010. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

utolsó!

hol találom ezt a funkciót?

2010. okt. 12. 09:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán: mekkora a wincsesztered?

Meg amugy milyen géped van?

2010. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Intel Pentium(R) 2.80GHz

512 Ram

2010. okt. 13. 15:20
 7/11 A kérdező kommentje:

a vincseszterem nem tudom mekkora,azt hol kell megnézni?

több partícióra van felosztva azt tudom,van 2 90 gigás meghajtóm ahol zenék meg ilyenek vannak,van egy programok meghajtó azt 11 giga,illetve a helyi-lemez azt 10 körül van

és 4.5 szabad belőle,de fogy minden nap 100-200 megát hiába ürítek lomtárat vagy temp mappákat,én legszívesebben újra raknám az xp-t,de nem tudom hogy kell,nagyobb helyet csinálnék a helyi-lemeznekis.

2010. okt. 13. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen vírusom régebben. Szépen fogyott a szabad hely, úgy hogy semmi különöset nem csináltam. Nekem telepítést kellet csinálni....
2010. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tehát van egy kb 200 Gigás vinyód, és küszködsz pár mega szabad helyért. Ezt tényleg rendbe kellene szedned. Ismerős, barát, szerviz. Nem nagy dolog lenne magadnak megcsinálni, de leírni sok. Merrefelé laksz?
2010. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Zalában,ez még hagyján,volt olyan időszak mikor 400 ismétlem 400 mega volt csak szabad! de aztán töröltem temp mappa tartalmát meg amit tudtam,és így kaptam 4 giga szabad-helyet de már fogy megint hiába törlöm meg ürítek.

a másik gondom hogy a technika előrehaladtával jobb gépek lesznek,letöltöttem fifa11-et pes11-et meg hát komolyabb játékokat de már felejtős mindegyiknél shadermodel kártyát kér,meg a RAM is gyenge. de az a helyzet se időm se pénzem új dolgokra,marad ez egy darabig még.

2010. okt. 14. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!