Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok felszabadítani...

Hogyan tudok felszabadítani helyet a helyi lemezről?

Figyelt kérdés
múltkor még 3.7 giga volt szabad,most már csak 2.8 giga,amikor kikapcsolom a gépet mindig telepít frissítéseket gondolom ezért fogy a hely,meg amikor be van kapcsolva a gép elég gyakran frissít az antivirus progi is,total commandernél megnéztem a temp mappát,de nincs ott semmi amit törölhetnék.
2010. jún. 11. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Az antivírus nem foglal sokat. Kapcsold ki a vindóz frissítéseket, töröld a windows/temp mappát is.
2010. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogyan kell azt kikapcsolni? azt hittem azok automatikusan települnek már mint nem tudom,hiogy kell törölni.
2010. jún. 11. 14:48
 3/10 anonim válasza:
CCleaner progi hasznos lehet!
2010. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az is van! ezeken én már túl vagyok,1 giga volt először utána töröltem a temp mappa tartalmát ráfuttattam a lemezkarbantartót 3 giga lett a szabadhely,ez kb 2 hónapja volt,azóta viszont hiába törlöm mindig a temp mappát windows-temp,illetve local settings-temp csak pár megát szabadít fel.
2010. jún. 11. 14:56
 5/10 anonim válasza:

Esetleg kapcsold ki a rendszer visszaállítást hátha az eszik jó pár gigát.

Vezérlőpult/Rendszer/A rendszer visszaállítása, XP-n.

2010. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de nem lesz gond vele? már mint a visszaállítás nem fog kárt okozni a gépen? a töredezettség mentesítés egyébként mire jó? nem ilyenre mint ami az én problémám?
2010. jún. 11. 15:06
 7/10 anonim válasza:
Kárt biztos, hogy nem okoz csak kikapcsolja a frissítések stb. után készült rendszer visszaállítási pontokat, szerintem nem sokan használják ezt a funkciót, de ha használod akkor meghagyhatsz egy visszaállítási pontot mondjuk, én kikapcsolom mindig fölös pedig 500 GB a vinyo...
2010. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A töredezettségmentesítés helyet nem szabadit fel csak gyorsíthat a rendszeren rendbe teszi a vinyon a fájlokat.
2010. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha semmi enm használ lehet hogy vírusod van ami "eszi a helyet" hogy úgy mondjam...Ijenkor formázni szokták de nem hiszem hogy neked ilyened lenne mert akkor már semmi helyed nem lenne!
2010. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia.

Bocs hogy későn írok de nekem ilyenkor az segített hogy minden fölös programot eltávolítottam, minden filmet átraktam más meghajtóra és még a beérkezett fájlokat meg a mentett beszélgetéseket is eltávolítottam. Meg ha kicsomagolsz valamit annak a tömörített részét törölheted is ha megy a program.

De remélem azóta ez nem áll fönn.

2010. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!