Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csíkos a tv képernyő?

Miért csíkos a tv képernyő?

Figyelt kérdés

Adott egy ATI Fire GL/2 videokártya.. Vettem hozzá egy av dugót, és bedugtam minden klappol, szuper.. Ez aznap este volt. Másnap, megint összedugtam(mert rövid volt elsőnek a vezeték és azt cseréltem ki(az új nem hibás) és már ilyen csíkok jelennek meg a képernyőn. ÉS nem mellesleg el is van mosódva. Ügye ez a képernyő megosztás úgy működik, hogy meg is lehet osztani hogy mind két képernyőn ugyan az legye, és úgy is hogy az egyiken maga az asztal ikonokkal, a műsiok képernyőre (mondjuk a tv-re) meg átlehet húzni mondjuk a media player-t és lehet filmet nézni.


Mi lehet a gond?


Köszi


2010. okt. 11. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ujra bekell álitani a régio kodot
2010. okt. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen úgy mûködik ahogy írtad.Egyik felén csinálod a dolgaid, másikon meg mehet bármi.A TV menüjébe próbáld átállítani a bemenetet.Pl.: CRT TV-n S-VIDEO vagy VIDEO.
2010. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!