Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitorként ajánlott tv-t...

Monitorként ajánlott tv-t használni vagy tényleg tönkre teszi a tv-t?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért tenné tönkre? Nem is értem. Neki aztán édesmindegy, hogy a videójel honnan származik.
2023. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:
100%
Régen még a 90-es években futótűzként terjedt ez a baromság, hogy a számítógépek, játékkonzolok tönkre teszik a TV -ket. Úgy látszik ezt még azóta sem sikerült kiirtani a köztudatból.
2023. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első generációs OLED TVt nem feltétlen jó ötlet kivéve ha teszel olyan megelőző lépéseket amik csökkentik a beégés veszélyét.


Ha viszont nem OLED akkor aztán ugyan mind1 honnan milyen jelet kap ahogy előttem is írták.


Mondjuk gyors FPS játékokra nem a legoptimálisabb a legtöbb de ez már részletkérdés

2023. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan ismerősöm, akik azért adták el a C64-et, mert szerintük az nyírta ki a tévét. Megkérdeztem, hogy az esetleg nem merült fel, hogy egyébként is tönkrement volna? De nem, kizárt, hogy mástól legyen, mert a C64-et használták vele utoljára, mielőtt tönkrement.
2023. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

#4 Őszintén ilyeneken már meg sem lepődök. :D


2023 van és mai napig havonta több olyan vásárlóval volt dolgom akik nem akartak 5G-s telefont venni mert "jaj a sugárzás". És némelyik egész fiatal nem valami öreg nyugdíjas

2023. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szemedet teszi tönkre.
2023. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5: Oké, akkor überelem. KLIK-es iskolában dolgoztam rendszergazdaként, és jöttek az Eduroam wifit kiépíteni. Kb. 10 AP-t helyeztek el az iskolában, többek között egyet az irodámban is. A végén ellenőrizték a jelerősséget, majd a "szakember" megjegyezte, hogy ő nem merne abban az irodában dolgozni, a wifi ugyanis ugyanúgy sugároz, mint a mikrohullámú sütő.

És ez "szakember"...

2023. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze hát hullám az hullám, evidens hogy a mikrohullám és a rádióhullám tök ugyanolyan hatással van ránk...


De ebben még ha nem is sok legalább van hangyányi logika.

Ellenben attól hogy Kis Prisoka nem az 5G-s Galaxy A14-et veszi meg attól a tornyok még adják az 5G jelet :D

2023. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!