Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 15-20ezer Forintos értékben...

15-20ezer Forintos értékben melyik Webkamerát ajánlanátok leginkább?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

szeretnék egy nem túl drága, de viszonylag jó képet adó (hang nem fontos) webkamerát vásárolni, de nem igazán ismerem ki magam a témában. Ezért nem tudom, mi számít eben az árkategóriában jónak? Mi az, ami ár/érték arányban ideális választás volna?


Két dolog lenne, amit jó volna ha tudna a kamera:

- legyen fizikai takaró a lencsén

- lehessen zoomolni vele, hogy mondjuk csak az arc legyen fokuszban, és nem a fél szoba :)


köszönöm a segítségeteket.



2023. márc. 1. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ennyiért gyakorlatilag mindegy, mindegyik ugyanolyan kacat lesz kép szempontjából. Látószöget hardveresen egyikben sem fogod állítani, az objektívet meg alufóliával egyszerűen letakarhatod...
2023. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az 1-es miért van lepontozva.

A webkamerákat ezer éve nem fejlesztik, mert max üzleti szegmensben van létjogosultsága. Ott meg megveszik a túlárazott vackokat 5-6x áron is.

Otthonra inkább a telefonhoz vennék valami állványt, a PC-be meg bluetooth kártyát és mehet a móka. Kb. fillérekből megoldható és össze sem hasonlítható a minőség.

Amúgy valamelyik Logitech ha nagyon muszáj, de mindegyik vicc kategória kb.

2023. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy remote munkában teams meetingeken legyen ott az arcom, egy kb 5000 forintos genius webkamerát vettem, autofókusz sincs, kézzel állítható, monitorra hibátlanul felrakható.


Elég? Elég. Senkit nem érdekel ha nem tűélesen látja a képedet, és mivel gondolom nem egy fekete lyukban illetve leginkább világosban dolgozol, nekem semmi gondom nincs vele. Persze lehet jobbat venni, soha senki nem panaszkodott hogy nem a legjobb minőségű kamerával jelenek meg.

2023. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

végül is igazatok van, köszönöm a válaszokat.

Meggyőztetek, a legolcsóbb logitech, aminek van fizikai lencsetakarója, az lesz a befutó :)


Köszio még1x :)

2023. márc. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!