Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire vezethető vissza az ASUS...

Mire vezethető vissza az ASUS márka általános utálata a felhasználók körében?

Figyelt kérdés
Egy Asus hír valahol, már is megjelenik ott jónéhány ember, hogy ők egyébként mennyire utálják az Asust. Indoklást nem írnak. Kétség kívül nagyszerű alaplapokat és VGA-kat gyártanak, de úgy tudom routerből is jött tőlük pár nagyon jó darab, laptopjaik is fejlődnek. Szóval miért ekkora közellenség ez a márka?
2023. febr. 15. 21:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg sokan nem szeretik, főleg a laptopokra igaz ez. Én szereltem már jó néhány laptopot különböző márkáktól, szerintem semmivel nem rosszabb bármelyik ASUS termék, mint adott árszinten a konkurencia.
2023. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Igazából akármilyen témakör is legyen ha valaki nem tud értelmes indoklást is adni a véleménye mellé akkor kb csak figyelmen kívül kell hagyni aztán kész.
2023. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
@12, így van - és ezzel a gyakoris válaszolók 99%-át le is írtuk. Főleg az autós és számítógépes kategóriákban, legalábbis azok közül amikben én aktív vagyok. :D
2023. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%

Nekem volt többféle ASUS termékem, videokártya, monitor, stb.

Nincs velük baj termék szinten, inkább az ára, ahogy mondták. Rettenetesen fel van tolva, és gyakran nem ad jobb teljesítményt mint egy másik cég valamivel olcsóbb terméke. Mondjuk úgy nagy a márka húzóereje az áron, kb mint Apple meg az iPhone.


Nekem pl Gigabyte-tal több bajom volt, 25 év alatt 2 GB videokártyám volt, az egyik behalt a másik coil whine, volt egy alaplapom, azon elszállt valamelyik kondenzátor és kuka, stb. Teszem hozzá egyik se a fapados verzió volt, hanem normálisabb középkategória akkori szinten.


Jelenleg is ASUS kártyám van, talán az egyetlen hibája a hőmérséklete (pontosabban az, amit termel), pedig elég jól szellőzik a ház, mert kifele is tolja rendesen a hőt. Anno egy adott áron volt komolyabb ASUS Strix 3080, MSI 3080 stb, meg a legcsóróbb (legolcsóbb) Asus 3080Ti (nem vagyok benne biztos melyik fajta, talán a TUF gaming). Kb fél óra ultra grafikás játék (Cyberpunk és társai) után nem tudom megfogni az üveglapot a gépházon, annyira forró, cserébe télen a 18 fokos szobában is kényelmes meleget ad a lábnak :)

Előtte viszont asus strix 1080-am volt, annak nem volt ilyen hűtési gondja, ott az üveglap is hidegebb maradt pl.


Támogatásban szerintem nagyon jók, bár nvidias kártyánál geforce now úgyis szed le drivert, de egy más termékeknél is szerintem korrekt és jól használható a weblapjuk.

2023. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%
Azt nem írtam, de a legcsóróbb 3080 Ti-t vettem, ha már azonos áron volt a komolyabb 3080-asokkal.
2023. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
Olyan jó hogy az ember leírja a véleményét azt lepontozzák a bajba... kár ide írni valamit is...
2023. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%
Az asus egy olyan gyártó, aki minden árszinten jelen van, így az olcsó gagyin is. A hülye magyarokról pedig tudjuk, hogy imádnak csalódni az olcsó gagyi termékekben. Jajj szegény hülyék... 😥😅
2023. febr. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!