Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire vezethető vissza az ASUS...

Mire vezethető vissza az ASUS márka általános utálata a felhasználók körében?

Figyelt kérdés
Egy Asus hír valahol, már is megjelenik ott jónéhány ember, hogy ők egyébként mennyire utálják az Asust. Indoklást nem írnak. Kétség kívül nagyszerű alaplapokat és VGA-kat gyártanak, de úgy tudom routerből is jött tőlük pár nagyon jó darab, laptopjaik is fejlődnek. Szóval miért ekkora közellenség ez a márka?
2023. febr. 15. 21:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Minden márkának vannak utálói. Én mondjuk inkább az Acert és a Dellt szeretem, de nincs bajom az SNSV-vel. Bocsi.. ASUS-szal. :-)

Ja igen, router. Az ASUS Soho router az, amit nem szándékozok lecserélni másra. :-) Rendkívül megbízható jószág.

2023. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Nincs ilyesmi.
2023. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Mert nincs rá pénz, vagy mert divat utálni... :)
2023. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Egyaltalan nem kozellenseg, fogalmam sincs hogy nehany retardalt, mindenre fanyalgo technosznob velemenye alapjan hogyan jutottal erre a kovetkeztetesre. Evtizedek ota Asus es Gigabyte alkatreszeket hasznalok (mobo, gpu, neha meg gephaz is), abszolut hozzak azt a megbizhatosagot es teljesitmenyt ami egy otthoni pc-hez kell.
2023. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Mert az ASUS szinte a legdrágább hardver gyártó, cserébe a terméktámogatás és a minőség garantálva van.

Az átlagnak meg nincs rá pénze, ezért marad a fika. Én ezt nem hasra ütésből mondom, hanem sokéves prohardver fórumozás után.

A legtöbb ember tényleg csak azért fikázza, mert nem tudja megvenni.


Ez ugyan az mint a haverom apja, köpköd mindenkire mekkora veréb (többek között rám is) aki fiatal kocsit, esetleg újat vesz.

Bezzeg az ő 25 éves Swiftje, az még autó! Természetesen azért ugat, mert mindig is csóró volt. Egész életében lerúgott betegágyakkal járt, és rettenetesen eszi az irigység amiért másnak telik normális autóra.

2023. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 P.O.C. ***** válasza:
84%

Mindig az ostoba, csóró, irigy emberek a leghangosabbak a neten. De attól hogy ők ordibálnak a legjobban még nem lesz igaz.

Talán annyi hogy nagyon belépő szintű laptopjainál voltak nagyon hulladékok is (komolyan ez melyik gyártóra nem igaz ebben a kategóriában?)


Nekem az utólsó három alaplapom mind Asus volt, megbízhatók voltak és stabilak. Normális teljes értékű kézikönyv jó kompatibilitás. Jelenleg az alaplapom a VGA -m és a routerem is Asus, szintén hibátlanok.

A múltkor a routerük miatt kértem technika segítséget a supporton keresztül, elkezdtem írni angolul a problémámat, de magam is meglepődtem hogy tökéletes magyarsággal érkezett rá a válasz. Nálam abszolút number one ez a márka.

2023. febr. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Nálam is. Igaz, mivel ingázó vagyok, ezért az asztali gép korszakomnak 5-6 éve véget kellett vetnem, és eladtam, az árából pedig vettem egy Asus laptopot. De a régi gépben is egy Asrock alaplap volt, nem tudom, hogy annak mennyi köze volt régen az Asushoz, hallottam olyat, hogy korábban az Asrock is az Asushoz tartozott, de ez lehetséges, hogy nem így van. Aztán a gép árából vett laptopot használtam tavaly októberig, amit szintén eladtam, mert már kinőttem, de amúgy semmi baja nem volt, és megvettem a mostani laptopomat, amiről írok, és az is Asus. Hibátlanul működik ez is, és a régi laptopom is nagyon jó volt, amire akkor kellett.


A telefonjaikat még nem használtam soha, így arról véleményt nem tudok írni.

2023. febr. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 NTBS ***** válasza:
18%
Én ezt nem tapasztaltam meg.
2023. febr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Egy dolog miatt utálom az asust a hányadék szoftverek miatt amiket ha letöltesz többet nem törlöd le de nem is működik legább azon kívül meg egyre aljább kategóriát képvisel
2023. febr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

nincs olyan, hogy általános utálat

vki vagy szereti vagy nem

2023. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!