Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » (Miért ilyen lassú a bootolás?...

(Miért ilyen lassú a bootolás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nos nemrég vettem egy Gigabyte GA MA770-UD3 típusú alaplapot. A probléma a következő:

Amikor a Windows bootol nagyon sokáig tölt (Kb 2 perc).

Utána gyors a rendszer és a leállítás is. Chipset drivert viszont nem lehet hozzá telepíteni mivel akkor gyors de nem áll le...

Ezt a jelenséget az XP és a 7 produkálja. Linux alatt 2mp a boot. Gondolom a chipset driver kéne de már lemezről is és a hivatalos oldalról származót is próbáltam de ugyanaz...

A választ előre is köszönöm.


2010. okt. 2. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáld meg a vistát

nem is olyn rossz és is használtam játékra és ment jól

2010. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet de avval meg az a gond, hogy 10perc alatt hozza be az asztalt. :( Azért majd teszek egy próbát megint vele.
2010. okt. 2. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy az alaplappal van baj egy régi windowsot próbálj meg pl windows me,2000,98 ha akkor is ez van akkor vidd el egy szervízbe
2010. okt. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!