Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret ajánlanátok...

Melyik egeret ajánlanátok ár/érték arányban a 3 közül az alábbi feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Normális egerem még soha nem volt, vagy fogásra volt jó, de a szenzor rossz, vagy a szenzor jó, csak minden más rossz. Én úgy érzem, hogy a 3. lesz a jó választás, de azért érdekelne hozzáértőbbek véleménye. CSGO -hoz kellene, és elvárás, hogy a szenzor elég jó legyen (nem feltétel a tökéletes e-sport minőség, de ne akadjon ki, ha egy hirtelen nagyot rántok vele), tehát le tudja követni 200dpi mellett a 2.5 -ös sensitivity -t, vagy akár attól kevesebbet, hisz ez még eldől majd, hogy új egérrel melyikkel lövök jól, mivel volt időszak, hogy 200 dpi mellett 1.6 sensy -vel toltam. Valamint legyen minél kisebb és könnyebb, tehát nálam ez a tenyér fogás, karral célzás, nem játszik. Amilyen egeret mostanáig használtam, amiben volt olyan jó szenzor, hogy engem ki tudott szolgálni, az egy A4 TECH XL-747H X7 volt. Ezzel az volt a baj, hogy alakra, fogásra kicsit sem működött az én kezemmel, így egy idő után fogtam, és kiszedtem a házából a panelt, és tákoltam neki saját kicsi és könnyű házat (ebbe inkább nem megyek most bele, lényeg hogy mostanra megadta magát). Tehát ezek vannak, és a 3. tűnik legszimpatikusabbnak, már csak a kialakítása miatt is:


- Genius SCORPION M8-610

- Asus TUF Gaming M3

- Cooler Master MM-710



2022. júl. 18. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
TUF M3.
2022. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Személyesen használod? Nem tapasztalsz vele problémát? Pl. azt láttam bemutató videóban, hogy lötyög a szenzor erősebb rázkódásnál. De lehet ezek csak egyedi ritka esetek, mert aztán a kommentekben meg azt írják, hogy nem lötyög. Itt van az a rész, amikor megrázza:


[link]

2022. júl. 18. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!