Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Károsodhatott a memória modul...

Károsodhatott a memória modul ez miatt?

Figyelt kérdés
Egy sticket ma vettem észre, hogy nem nyomtam be kattanásig a slotba, és csak a rendszer telepítése után szembesültem azzal hogy 16GB-ból 8GB-ot látott a gép. Azóta benyomtam teljesen és látja a 16GB-ot de tartok tőle hogy valami kárt okozhattam.
2022. júl. 11. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha működik akkor semmi gond.
2022. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Semmi baja nem lett, a legrosszabb eset egyébként amit hasonló szituációban hallottam, az a hibás érintkezés miatt szétolvadt foglalat volt. De így, hogy ez nem jött össze szerencsére, és helyére nyomva működik rendben, így nem történt semmi baja.
2022. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
nincs baja
2022. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Mivel a gép nem is észlelte, hogy benne van, nem próbálta meg használni, így nincs gond. Akkor lenne gond, ha például rövidre zárt volna két tüskét, vagy nem a megfelelő lába ér a megfelelő tüskéhez, láttam én már fordítva beerőszakolt (még DDR1-es) RAM-ot szó szerint füstölni.
2022. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!