Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért magas a gpu és memória...

Miért magas a gpu és memória kihasználtság?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy adott egy GTX1070 asus dual vga és játék futtatása nélkül, az asztalon is mikor nem fut semmi a gpu használat 961Mhz a Memória 3802Mhz és ilyen 50-60 °C on fut a kártya. Semmi nem fut a háttérben ami ilyet okozna. A kártyát használtan vásároltam pár hónapja, akkor még ilyen problémám nem volt vele, kb 2-3 hete jelentkezett a gond.

Mi lehet a probléma és hogyan tudnám orvosolni?



#Asus gtx 1070 dual #Magas gpu kihasználtság #Magas vga memória kihasználtság #Indokolatlanul magas hőfok, kihasználtság
2022. jún. 29. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valaminek futnia kell ha csak enm valami kripto bányász virust szedtél be.
2022. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kripto bányász vírus? Tényleg nem használok semmit ami használná a vga t a háttérben. hogyan tudnám ellenőrizni, hogy vírusom van? Vírusirtót már futtattam de nem talált semmit.
2022. jún. 29. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Antimalware-ot futtass.
2022. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ilyen hőségben ez normális... ember kint vöröskódos kánikula van... 38-40 fok
2022. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem normális mert az órajeleknek alaphelyzetbe kéne állni. Ugyanennek a kártyának a Ti verzióját használom. 139Mhz a GPU és 202.5Mhz a memória órajele így böngészés közben, nála valami terheli amitől az órajelek is felmentek és ezért melegszik neki.
2022. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4. válaszoló, a lakásban szerencsére nincs 38 fok, de még 30 sem. 25-26 fok van.
2022. jún. 30. 11:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen világban élünk. Mindenki kihasznál mindenkit.
2022. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Haburc ***** válasza:
Nézd meg a task kezelőben, ott írja, hogy melyik alkalmazás használja jobban az erőforrásokat. Egyébként érdemes kitakarítani, újrapasztázni a procit is meg a videókártyát is. Én is használtan vettem a laptoom, rögtön átpucoltam, meg újrapasztáztam. Biztos, ami biztos!
2022. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tegnap is hiába volt a házba 25-26 fok a kinti hőség teljesen behatolt . szörnyü nagy aszály van
2022. júl. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!