Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom kiresetelni az...

Hogyan tudom kiresetelni az alulfeszelési beállításait a VGA-nak?

Figyelt kérdés
Alulfeszeltem a kártyát, nem jött be, hogyan tudom visszaállítani gyári értékekre? A gyári profilt nem mentettem el Afterburnerben. Nagyon szépen köszönöm!
2022. máj. 30. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Leszedsz minden drivert, afterburnert és feltolsz egy gyári drivert.
2022. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért, amúgy milyen másik driverrel menne, mint gyárival?
2022. máj. 31. 12:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Akármilyen moddolt driverrel. Sztem egy reinstall felülírja az afterburner beállításait.
2022. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na ez az, ami engem érdekel! Jól sejtem, hogy Afterburner és annak beállításai egy sima Afterburner uninstallal nem resetelhetők, hanem ahogy Te is írod, fel kell rakni a gyári drivert, rosszabb esetben Windows újratelepítés?
2022. máj. 31. 12:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy működik az afterburner, szoftveresen vagy "hardveresen". Tehát csak driverként játszik az órajelekkel vagy módosít a kártya biosában is.


A techpowerupon majdnem minden kártya órajeleit megtalálod,ha megpróbálnad kézzel visszaállítani.

2022. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint AMD kártyád van.
2022. máj. 31. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Is. Van GTX1050 is de azzal nem foglalkoztam ilyennel, a Radeonnál meg ez megy a saját programjából.
2022. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ilyen szempontból jobb a Radeon. Na és ki lehet már kapcsolni, hogy maxon pörgesse a VRAM órajelét két monitornál, vagy Freesync mellett?
2022. máj. 31. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam két monitor megy és 300MHz-en megy a VRAM normál használatnál.
2022. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!