Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alza.hu-n miért ennyire...

Alza.hu-n miért ennyire pofátlanul (már gyanúsan) olcsó a GTX1660-as videokártya?

Figyelt kérdés

[link]


Alza-n 90 ezer míg minden más helyen 150 körül van.

Nem ismerem ezt a webáruházat.

Ennyire top-top kiemelkedik a konkurenciából vagy ennyire full megbízhatatlan, beetetős?


Nyilván videokártyát akarok venni és ez a kártya 90 körül már elég jónak számít az elmúlt évek kriptobu*ériáját és világválságokat figyelembe véve.

Megéri szerintetek megvenni onnan ezt a karit?



2022. márc. 23. 20:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb ilyet tapasztalsz egy megbízható webshopban, AZONNAL csapj le rá! Mondjuk én ilyen erő mellett már nem vennék 1 ventillátoros kártyát, de ettől függetlenül nem lehet olyan rossz, ha még létezik.
2022. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#9 "ha a termék olyan irreális áron volt meghirdetve, hogy a vevő számára is fel kellett volna, hogy tűnjön"

Na, ezzel van nekem problémám. Erre 1-2 forintos elíráson kívül bármit rá lehet húzni, ugyanis nincs egzaktul megfogalmazva.

Az meg külön abszurd, hogy a potenciális vásárlónak külön piackutatást kell végeznie, hogy megtudja, mi a reális ár. Az ugyanis nem egyértelmű. Múltkor vettem Steamen egy szoftvert az eredeti ár 10%-áért. Akkor most gyanakodnom kéne? És miután a vásárlás gombra nyomok, a Steam akármikor visszavonhatja azt? (Nyilván nem fogja, mert nem magyar cég... de gondolom, érződik a helyzet abszurditása.)

Értem én eme kitétel célját, de akkor sem helyes egy szereplőt a kötelmi jog fölé helyezni. És ez a szereplő természetesen nem a vásárló.

2022. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 xKakashix ***** válasza:
100%
ha alzán látsz jó árban vga-t csapj le rá azonnal.. tavaly januárban rtx 3070-et vettem 277-ért, ráadásul gigabyte gaming oc-t, azóta se láttam sehol annyiért
2022. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezzel a "rossz árvolt feltüntetve" dologgal kapcsolatban elég érdekesek az állítások, pl blackfridaynál, van olyan, hogy túl árazzák, vagy a rendszer többet enged megvenni a kelleténél, akik vettek azon az áron kapják meg amin megvették, hiába bukó az üzletnek.


Úgy tudom a kisboltban is így van pl 1kg kenyér 500 ft helyett 200ft-re van értékelve akkor is 200 ft-ért kell eladnia (itt van már kétségesebb, hogy érvényesíted a jogaidat)

2022. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én vettem már kapszulás kávét negyedáron, mert el volt írva az ára.

Az ügyfélszolgálaton az elírt árnak megfelelő összegig visszaadták az árát.

2022. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100 EU az lenne pofátlanul olcsó a GTX1660-as videokártya!
2022. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

A jelenlegi helyzetben 90 ezer forint is bőven az. Ennyiért még 1650 GDDR6-ot sem lehet kapni, csak óriási szerencsével.

2022. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!