Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alza.hu-n miért ennyire...

Alza.hu-n miért ennyire pofátlanul (már gyanúsan) olcsó a GTX1660-as videokártya?

Figyelt kérdés

[link]


Alza-n 90 ezer míg minden más helyen 150 körül van.

Nem ismerem ezt a webáruházat.

Ennyire top-top kiemelkedik a konkurenciából vagy ennyire full megbízhatatlan, beetetős?


Nyilván videokártyát akarok venni és ez a kártya 90 körül már elég jónak számít az elmúlt évek kriptobu*ériáját és világválságokat figyelembe véve.

Megéri szerintetek megvenni onnan ezt a karit?



2022. márc. 23. 20:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez elég durva ár, azonnal csapj le rá, nem sokáig lesz ilyen lehetőség!
Hát gyanús azért, de nagyon rosszul nem járnál ha most megvennéd!
Ne légy már ennyire naiv idióta! Totálisan lutri, nem véletlen ilyen olcsó (megindokolom)
7 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mire átgondolod, hatan megveszik. Már most azt írja, hogy nem elérhető. Ha pedig elírás és félreárazás, úgysem fogják visszaigazolni a megrendelésed.
2022. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Az Alza az egyik legnagyobb magyarországi webáruház.
2022. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az Alza okés, sosem volt bajom velük, 50+ feletti vásárlási szám mellett.
2022. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan termék árát nézed ami nincs is készleten?


[link]


NEM ELÉRHETŐ :D

2022. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tudom hülye vagyok, nem néztem meg konkrétan van-e készleten én csak az árukeresőt böngésztem, nem is feltételeztem, hogy nem érhető már el.

Viszont kérdés, hogy akkor ez egy gerillamarketing (amire nyilván sikerült előttem lecsapni) és gyorsan kifulladt vagy azért zárolták le gyorsan, mert lehet tényleg volt vki olyan debil, hogy rossz árat adott meg?

2022. márc. 23. 21:02
 6/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért elég félrevezető, hogy nulla készletes/nem elérhető termékek szerepelnek az árukereső oldalán. Ez szerintem elég nagy baki tőlük is.
2022. márc. 23. 21:04
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Nincs kockázata annak, ha rossz árat ad meg valaki (vagy egy automatizált rendszer). Az eladó nem köteles téves áron eladni a termékét, és a vevőnek fogyasztóvédelmi szempontból nincs alapja panaszra sem. ÁSZF ezt meg szokta védeni, te pedig csak úgy tudsz vásárolni hogy az ÁSZF-et elfogadod.

Ha szándékosan áron alul tették fel (lehet csak 1 darabot, vagy nagyon keveset), az Alza kb. semmit nem veszít rajta, mikor az éves bevétele ~1,5 milliárd euró körül van.

2022. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nem trükköznek, vettem már náluk 7000 ft-ért alaplapot, máshol 20.000 felett volt. Résen kell lenni.
2022. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Az eladó nem köteles téves áron eladni a termékét, és a vevőnek fogyasztóvédelmi szempontból nincs alapja panaszra sem."

Ez így nem pontos, ugyanis ha az eladó visszaigazolta a megrendelést, akkor azzal szerződés jött létre a vevő és az eladó között, és innentől kezdve az eladó nem hivatkozhat arra, hogy az ár téves volt, akkor sem, ha a visszaigazolást is egy automatizmus küldte. Nem hivatkozhat ÁSZF-re sem, ugyanis a törvényeket nem írhatja felül semmilyen szerződés.

Ez alól kivétel, ha a termék olyan irreális áron volt meghirdetve, hogy a vevő számára is fel kellett volna, hogy tűnjön, hogy itt valami probléma van.

2022. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem ekkora értékben, de én is szereztem már Alzáról olyan terméket, ami szinte mindenhol máshol 20-30%-kal lett volna drágább
2022. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!