Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy RX 570 4gb-os videókár...

Slypeti30 kérdése:

Van egy RX 570 4gb-os videókártyám.A kártya működik, de a ventillátorja nem pörög. Terhelés alatt sem indul el.Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld manuálisan megindítani. Pl afterburnerrel. (A (automatikus) gomb inaktiválni; emberke jel aktív, 100%-ra húzot a fan csíkot, és pipa.)
2022. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Ha pedig így sem működik, akkor veszel külön ház ventiket és úgy megoldod. Szerintem ott is normális hőfokot fogsz majd kapni!
2022. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy megdöglött a venti. Haveromnál is lefonnyadt az egyik venti az RX580-on, nálam is brekeg már egy az RX480-on. Rendeltem aliexpressről újat, csak lusta voltam kicserélni ( nekünk Sapphire van, azon cserélhetők a ventik).
2022. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elromlott az is megoldható, hogy lebontod róla aztán csak a borda marad és teszel rá két sima ventit. Nem épp esztétikus de a feladatot ellátja.
2022. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!