Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől van az, hogy 60hz van...

HUNGr0nox kérdése:

Mitől van az, hogy 60hz van miközbe a monitorom 165hz tud. Volt egy videókártyám (radeon rx 570 8gb). Ezt eladtam, ezzel engedte a windows, hogy átállítsam 165hz. Most pedig Nvidia Geforce gt 430 használok. Ennél pedig a 60hz enged, mért?

Figyelt kérdés

Minden úgyan az, nem cseréltem kábeleket, csak a videókártya lett más.

Még a cs1.6ban is csak 60fps van a 60hz miatt és nem tudom semmilyen konzolos parancsal több fps csinálni


2022. jan. 2. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

144Hz-et talán támogatja, ha dual link DVI -vel csatlakoztatod, de ez egy 10 éves kártya, és akkor is csak irodai filmnézésre volt alkalmas.


Egyáltalán nem jogos az elvárásod, hogy kép adásán kívül bármi extrát tudjon.

2022. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkoriban még nem volt prioritás a magas frissítési ráta, így az ilyen belépő kategóriás kártyákra rá sem kerültek az ilyen funkciók.


Freesyncet tud a monitor amúgy?

Akkor nvidiánál csak 1000 széria feletti kártyára érdemes váltani, és DisplayPorttal tudod működésre bírni. (Van a monitoron?)


Mennyiért adtad el az RX570-et? 140 körül érnek a 8 gigásak. Szóval ha veszel most egy pl 1070-et, akkor az pont ennyibe kerül, de cserébe jóval erősebb gamingben!!

De választhatsz olcsóbban is... 1060 6GB, 3GB, RX 580 4Gb, 1050 Ti, 1050 2GB.

Kb ez a sorrend visszafelé haladva. Ennél (1050 2GB) olcsóbb videokártyának nincs értelme. Sajnos ez is 40 ezer körül kezdődik már. De CS 1.6, CSGO-ra megfelel, és lesz freesync + 165hz

2022. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!