Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HDD 3,5 belső merevlemezt,...

A HDD 3,5 belső merevlemezt, hogy lehetne megoldani úgy, hogy USB-vel lehessen csatlakoztatni laptophoz?

Figyelt kérdés
Nézegettem mobil rack-et, de ebbe csak 2,5-ös laptop belső merevlemezt lehet belerakni. Viszont amibe belemegy a 3,5-ös HDD azok nagyon, nagyon drágák. Ezenkívül milyen megoldás lehet, milyen megoldást ajánlotok. Ezt úgy használnám, mint egy külső merevlemezt, de ezt a megoldás választanám inkább mert így ha kell akkor tudom cserélni.
2021. dec. 26. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
2021. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2021. dec. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak rágúgliztam, hogy 3,5" HDD külső HDD ház, és az első talált oldalon körülnéztem :)
2021. dec. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy az USB csak 5V-on működik, a 3,5"-es HDD-knek pedig szükségük van 12V feszültségre is. Erre jelenleg nincs megfelelő kivezetés egy laptopon/számítógépen, így csak konnektorból lehet megadni neki a megfelelő áramellátást. Ez tehát azt jelenti, hogy minden 3,5" külső HDD konnektorhoz van kötve.

Egy laptopnál ez igencsak kellemetlen lehet... ha szükséges az egyszerű hordozhatóság és az, hogy bárhol xtudd használni, akkor 2,5" HDD kell, vagy külső SSD. Ezek egy USB csatlakozással működnek is.

2021. dec. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!