Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitornál vagy a vezetékénél...

Monitornál vagy a vezetékénél ez lehet hiba?

Figyelt kérdés
Nem biztos,hogy ez hiba de egy kérdésem van vettem anno egy lenovo monitort,tökéletesen működik a gyári displayport kábelével használom aztán pl mikor játékból kilépek vagy mondjuk játék közben a windows billentyűvel kilépek az asztalra akkor többször is elsötétül a kép meg vissza jön mintha addig nem menne ki jel a kábelen.Lehet esetleg a kábel problémája vagy ez ilyen lenne másik kábellel is?Más helyzetben is volt már ilyen jelenség de most hirtelen nem jut eszembe mi közben még.ja még pl játék közben is mikor egy képernyő felvevőt indítottam aközben is csinálta.A monitor 1440p felbontású és 165Hz-re van alapból állítva.

2021. dec. 14. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez inkább valami driveres bug lesz szerintem.
2021. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A legújabb amd driver van fent.Ez nem árthat a monitornak?
2021. dec. 14. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!