Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan hely ahol tudnak...

Van olyan hely ahol tudnak segíteni hogy egy adott PC-be milyen videókártya,tápegység stb illik,és ott helyben megis lehet venni?

Figyelt kérdés
Vásárolnék pár alkatrészt ami szükséges a gépembe (videókártya,tápegység,ram) de bizonytalan vagyok azt illetően hogy melyik illik bele, ezért ha ismertek megbízható ,korrekt áron működő számítástechnikai céget ahol tudnak segíteni akkor azt megköszönöm ha megosztjátok!

2021. dec. 9. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Videokártyát jelenleg korrekt áron a világon sehol nem kapsz. A többi meg attól függ, hogy jelenleg mi van a gépedben(pl alaplap, processzor).
2021. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Leírod milyen géped van ( pontosan és részletesen ), leírod mit szeretnél mi meg elküldjük a lehetőségeidet és te kiválaszton a neten a legolcsóbbat és megrendeled.
2021. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
2021. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vannak, de annyit nem ér. Ezek a boltok mindig megszívatják a nem hozzáértőket, mostanában meg aztán különösen, amikor használhataglan videokártyárt elkérnek 100+ ezret. Inkább írj ide, vagy prohardverre:

[link]

2021. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Wow! Ez a felajánlás jól esik,élek is akkor a lehetőséggel!:) online pókerhez,a Pokerstarshoz kellene az erősebb gép,mert folyton lefagy a program.Azt írta a support a kérdésre hogy mi az általános gépigény,hogy:

“ In your case, as you are a MAC user this will be the optimal minimum requirements:

OS X 10.10 or higher

4GB of RAM (higher for best performance)

1GB of free disk space for download and installation

1024x768 screen resolution or higher

100MB free disk space

128kbps or faster DSL or cable internet connection.”


A gépem adatai:


Processzor:

AMD A10-5800 APU with Radeon (tm) HD Graphics


Videókártya:

AMD Radeon HD 6570

AMD Radeon HD 7660D


Memória: 8GB (2x4)


Ha jól értem akkor a memóriával nincsen gond,de akkor mi az (mik azok) az alkatrész(ek) aminek a megvételével a legtöbbet fejlődne a gép?


Köszönöm előre is a segítséget!

2021. dec. 9. 23:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Hmm... hát nem mai csirke. De alapvetően nem látom az okát, hogy egy online szutyok ne menjen 🤔

Főleg itt a proci lehet gond amúgy, már ami a hardveres oldalt illeti.


Lehet, hogy szoftveres részen is körbe kell nézni.


Videokártyának nincs szerepe ilyen felhasználásban, a proci végzi a munkát.

Nyilván ez egy elavult gép, de még általában véve jónak kell lennie netezésre.


W10 van feltelepítve? Meg kéne próbálni vele. 64 bit mindenképp

2021. dec. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, W10 van.

Én se ertem hogy mi a baj,de ha lehet a procival javitani akkor szerinted milyet kene vennem?

Illetve azt elfelejtettem mondani hogy a tápegység is rossz ,nem tudom hogy azok egységesen jók minden gépbe,vagy ebben is több típus van több különböző gépbe?! de azt tudom hogy rossz, néha random kikapcsol a gép,néha hangos a ventillátora stb…

2021. dec. 10. 11:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Mivel ez a foglalatba illeszthető procik közül az erősebbik oldalt képviseli, így lényegi előrelépési lehetőség nincs. Teljes platformváltás lehet az út. H410 + 10100 + 8 GB ram (vagy 2x8 GB)


De nem tudom javasolni, mert nem látom a hardveres hiányosságokat benne teljesítményügyileg akkor sem. Más a gond.


Amikor lefagy, akkor a teljes gép megfagy, újra kell indítani? Akkor memtest 86-ot kéne futtatni, hibás memória a gyanú. De inkább futtasd le mindenképp.


Drivereket win rendesen feltelepítette valószínűleg.


SSD-ről megy a gép amúgy? Bár ez sem okozza egy bizonyos progi kifagyását.


A teljes tiszta lappal ondulás érdekében lehet érdemes lenne megpróbálni egy win újratelelítést is akár.


A legnagyobb gyanúm viszont az amúgy, hogy szimplán csak a játék egy rakat szar, és nincs jól megírva 😃 kiakasztja a gépet, pedig nem kellene neki...

Böngészőből fut amúgy? Sütiket töröld, mindet (minden oldalon újra be kell majd jelentkezned)

2021. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A játék nem hiszem hogy szarul lenne megírva, mert dollár milliók forognak át rajta naponta és átlagban 100 ezren játszanak egyszerre,ez egy letölthető program. Egyébként igen,a program szokott lefagyni hogyha megnyitok vagy bezárok egy új asztalt.Megpróbálom akkor az újratelepítést.Köszi!
2021. dec. 11. 15:06
 10/11 anonim ***** válasza:

"A játék nem hiszem hogy szarul lenne megírva, mert dollár milliók forognak át rajta naponta"


Az nem jelent semmit.

2021. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!