Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik valahol olyan szolgált...

Létezik valahol olyan szolgáltatás / hely /embner, ahol kérésre összeszerelnek egy Rapsberry Pi configot?

Figyelt kérdés

Alkatrészeket összerendelgetem én ha muszáj, adnék egy doboz alkatrészt, cserében kérek egy müködő konfigot, cserében adnék pénz.


Létezik ilyen egyeltalán?


Nem értek ehhez egy kicsit sem, viszont ahogy utánaolvastam, elég jóárasított céleszkoz válhtana belőle. legalábbis számomra, de én nem értek az összrakáshoz.


utoljára a Pentium IV-es gépemet raktam össze sajátkezüleg...



#Raspberry Pi #Rapsberry szerelés
2021. ápr. 5. 03:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg ott, ahonnan rendeled.
2021. ápr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Azért ez erősen a mérnöki szolgáltatás kategória, nem egy ilyen PC összerakás a sufniban. Nem csak össze kell dugdodni az alaktrészeket és már megy is, hanem a fejlesztési célt is egyeztetni kell, dokumnetációt készíteni, hogy mit hogy lehet használni, NYÁK-ot gyártatni... Még egy egyszerűbb konfig is százezres kategória.
2021. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A kérdésben említed hogy céleszközre lenne szükséged, de azt nem írtad milyen célra. Mihez is kéne pontosan?
2021. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Koszonom.


Igen tudom hogy ez bonyolultabb, ezert sem ertek hozza es kerek segitseget, illetve probalok tajekozodni a lehetosegekrol.


Tudom azt is h nem lesz olcso, az alkatreszek sem azok, a komponensek mar meghatarozva, es a munkadijjal is szamolok h nem 1-2 ezer.

De ha osszejonne meg igy is fele harmada lenne egy olyan boltinak ami ugyanezeket tudja.


Egy medialejatszo/streamer lenne a cel a vegen.


A kerdes h ki hol mennyiert?

2021. ápr. 5. 14:27
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha csak otthoni felhasználásra kell, akkor mérnöki karok/egyetemek facebook csoportjait keresd.
2021. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen, otthoni felhasználás, köszönöm a tippet, de emiatt nem regisztrálnék Facebookra. Egyéb ötlet?
2021. ápr. 5. 16:19
 7/16 anonim ***** válasza:
[link] ez alapján szerintem te is meg tudod csinálni, addig is tanulsz kicsit. :)
2021. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszi, egy sima "nem" is elég lett volna :D


nekem a cikkben leírtak is magasak, es ennél egy-két nagyságrenddel bonyolultabb kütyüt kellene összetákolni


ismerve magamat, még ha neki is vánék h akkor megpróbálom, vagy elvisz egy agyvérzés vagy nyugdíjas leszek, mire összeáll.


értékelem, hogy próbáltál segíteni, de ami nem megy a nem megy sajnos.

2021. ápr. 5. 22:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Adsz egy linket arra, amit te akarsz összeépíttetni?
2021. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

persze :)


1 linken nem tudom összeszedni, de itt a tervezett kompnens lista:


- Raspberry Pi 3 Model B Plus - 64bit 1.4GHz Quad-Core / Bluetooth4.2 BLE / 802.11 b/g/n/ac WIFI / Gigabit Ethernet

- AUDIOPHONICS I-SABRE V2.1 DAC ES9023 TCXO Raspberry Pi 3 / Pi 2 A+ B+ / I2S

- ALLO KALI Reclocker I2S FIFO Sparky SBC and Raspberry 44/48MHz 32bit 384kHZ

- BNX002-11 - Power Line Filter, 50 V, EMI, 10 A, Through Hole

- Raspberry Pi 3 B+ / Pi 2 Acrylic Chassis / Case / Box

2021. ápr. 6. 12:36
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!