Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik valahol olyan szolgált...

Létezik valahol olyan szolgáltatás / hely /embner, ahol kérésre összeszerelnek egy Rapsberry Pi configot?

Figyelt kérdés

Alkatrészeket összerendelgetem én ha muszáj, adnék egy doboz alkatrészt, cserében kérek egy müködő konfigot, cserében adnék pénz.


Létezik ilyen egyeltalán?


Nem értek ehhez egy kicsit sem, viszont ahogy utánaolvastam, elég jóárasított céleszkoz válhtana belőle. legalábbis számomra, de én nem értek az összrakáshoz.


utoljára a Pentium IV-es gépemet raktam össze sajátkezüleg...



#Raspberry Pi #Rapsberry szerelés
2021. ápr. 5. 03:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

OK. Ezeket csak össze kell dugdosni és kész, kivéve a zavarszűrőt, de ahelyett inkább vehetnél egy olyan tápot, amiben már benne van.

A házba belefér a két modul?


Felkeltetted ezzel az érdeklődésemet, olyan raspberry hifi modult nem ismersz, amin van digitálsi kimenet is? Pl. SPDIF?

2021. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

akkor ha kihagyom a szűtőt első körben akkor csak dugdosni kell, mint a régi szép időkben? nem kell forrasztani?


Ez tuti? Mert ha igen akkor belevágok :D


Igen, a házba befér legalábbis úgy néztem/láttam/olvastam.


digitális kimenettel is van modul persze, több is, viszonylagosan nagy árszórással.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 7. 22:12
 13/16 anonim ***** válasza:
Üdv! Mire jutottál az elmúlt hetekben?
2021. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi az érdeklődést!


semmire sajnos. munkahelyváltás, kisebb-nagyobb anyagi mínuszok, változtak a prioritások... egyelőre :S

2021. máj. 4. 19:55
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor jól sejtem, hogy még a modulok/összetevők sincsenek meg?
2021. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen, jól sejted, még nem rendeltem be a motyót
2021. máj. 4. 23:06
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!