Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket ajánlanátok?

Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Fősulis lettem. ideje laptopot venni. Netezésre, tantárgyak felvételére, néha kikapcsolódásra, zenehallgatásra és filmnézésre használnám. Nem vagyok 'nagy játékos' maximum néha egy egy sportjátékkal játszom, de nem emiatt venném a laptopot.

Kinéztem kettőt, viszont örülnék ha megosztanátok a véleményeteket a következő két laptopról, pro vs kontra...


Íme a laptopok:

[link]


[link]


örülnék ha leírnátok a a gépek tulajdonságait, nagyjából értem a specifikációt de kicsit el is magyarázhatnátok! köszönöm előre is


2010. szept. 5. 01:01
1 2
 11/11 anonim válasza:

nekemis ilyen dellem van.háát...nemrossz..ami zavar h a fülhallgató csatlakozója elől van nekem oladlt sokkal kényelmesebb lenne és ugyanigy középen van egy gomb ami világít és ez filmnézéskor qvára idegesítő tud lenni :D

de amire te használnád(énis arra szoktam haszn.) arra mondjuk kifejezetten jó :)

2010. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!