Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket ajánlanátok?

Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Fősulis lettem. ideje laptopot venni. Netezésre, tantárgyak felvételére, néha kikapcsolódásra, zenehallgatásra és filmnézésre használnám. Nem vagyok 'nagy játékos' maximum néha egy egy sportjátékkal játszom, de nem emiatt venném a laptopot.

Kinéztem kettőt, viszont örülnék ha megosztanátok a véleményeteket a következő két laptopról, pro vs kontra...


Íme a laptopok:

[link]


[link]


örülnék ha leírnátok a a gépek tulajdonságait, nagyjából értem a specifikációt de kicsit el is magyarázhatnátok! köszönöm előre is


2010. szept. 5. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha két gép közül kellene választani én egyértelműen a Dell-t venném meg. Nagyjából ugyanazt tudja mindkét gép, de a Dell szvsz jobb márka és 4 év garancia van rá (szemben az 1 évvel a HP-nél), ami egy notebooknál nagyon fontos szempont. Azt viszont átgondolnám a helyedben, hogy kell-e 17 colos monitor, ami miatt elég nagy lehet a gép, ami a mobilitás rovására megy.
2010. szept. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi.

igazat megvallva direkt néztem 17 colosat mert jobb filmet nézni rajta, meg interneten böngészni is, a mobilitást meg majd megoldom :)

igen igen Dell jobb márka, meg a 4 év garancia is mellette szól, de azért kíváncsi voltam a véleményekre :)

2010. szept. 5. 01:13
 3/11 A kérdező kommentje:

amúgy ha több pénzem lenne ezt venném meg:


[link]


várom a többiek véleményét is :)

2010. szept. 5. 01:14
 4/11 anonim ***** válasza:
A Dell jobb márka meg minden, de a HP-ban akkor is 3GB RAM van, ami sokat számít. A kettő közül inkább a HP-t venném.
2010. szept. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 2GB és a 3GB között a gyakorlatban semmi különbséget nem fog észrevenni, viszont ha a HP-nek 1 év után bármilyen kis meghibásodása lesz akkor mélyen a zsebébe nyúlhat!

+3 év garancia sokkal-sokkal többet és mint +1 GB RAM.

2010. szept. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem is kéne bele memória, nem? Az az 1GB igenis jól fog jönni, elvégre olyan időket élünk, amikor egy Firefox simán le tud foglalni több mint 1GB memóriát. Ehhez jönnek még az olyan szörnyű programok, mint a Live Messenger stb... Ja és igen, minden amatőr számára kötelező a fotosopp is. Természetesen flashblock, adblock senkinél sincs és a feleslegesen futó processeket is luxus kilőni. Így tehát én azt mondom, hogy igenis legyen benne legalább 3+GB memória. Legjobb lenne ha Dell gépet venne a kérdező 3+GB memóriával.
2010. szept. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Memóriát lehet venn később is de garanciát nem...
2010. szept. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2010. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hp-rol nem sokmindent tudok, viszont a Dell az profi kis gep. Baratnomnek van pont ez a modell, konfig is hasonlo(kulonbseg 4 giga ram, de Intel 4500 video) es nagyon jo kis gep. Annyira keszulj hogy egy kicsit "csili-vili" gep, olyan fenyes anyagokbol van es az ujjlenyomatok hihetetlenul meglatszanak, de filmet nezni nagyon profi. Amit en hianyolok rola az az hogy nem igazan vannak kulon multimedia gombjai, de osszetettben szerintem eleg jo valasztas a 1750-es.
2010. szept. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy garancia kiterjesztést csak a vásárlást követő 1 hónapon belül lehet venni.
2010. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!