Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Így lehet tovább használni a...

Így lehet tovább használni a gépet esetleg nem veszélyes vagy ilyesmi,vagy mennyire lehet így hosszú életű?

Figyelt kérdés
Adott egy alaplap ami szerintem nem száz százalékos de működik mi lehet a gond az alaplappal,ha a jelzés amit kiad ram problémára utaló olyan mint a szirénázás egyfolytában míg ki nem kapcsolom a gépet,Viszont a ramok tesztelve vannak és hibátlanok,de ami fura ennek ellenére indul a windows is és lehet is használni rendesen de közben szirénázik.Na most ugye ha lehúzom a kis csipogó hangszórót a lapról akkor nem hallom de gondolom a dolog fennáll akkor is ha csak nem a kis hangszóró hülyült meg de gondolom olyan nincsen,és órákig üzemel normálisan a gép.Egy ismerősöm azt mondja valami zárlatos lehet a lapon mondjuk mióta hozzám került olyan hibát észleltem,hogy a processzor mellet van a cpu fan pwm vezérlés meg egy system fan vezérlés az a kettő egyáltalán nem működik.De a többi sys fan vezérlő működik így onnan hajtom meg a cpu hűtését is.Lehet mondjuk veszélyes így használni a gépet vagy max majd egyszer csak megdöglik?

2021. nov. 4. 14:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy monitorozod, na de majd mindig azt fogod nézni? Sajnos hidd el, hogy nem lesz jó úgy hosszú távon. DDR 2 es alaplapot meg már szinte ingyen dobálnak.
2021. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11/


Isten igazán ezt a gépet oda adtam egy idős emberkének mert neki minimális dolgokra elég szóval nincs csúcson járatva,na most én így pénzt nem szánok rá amennyire lehetett rendbe raktam ma egész nap be volt kapcsolva a gép próbálgattam minden hiba nélkül működött.Ha véletlenül bedöglik nála utána kitalálunk valamit ha szánni akar rá pénzt segítek ha nem akkor nem.Mindenesetre az egymagos ezer éves windows xp-s gépénél még így is bőven jobb.

2021. nov. 5. 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!