Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az iphone 6s minek köszönheti,...

Az iphone 6s minek köszönheti, hogy ilyen hosszú támogatottságot kap?

Figyelt kérdés
Az iphone 6-ra 2 éve jött ki az utolsó fő ios verzió, míg a 6s-t még egy évig minimum támogatni fogja az Apple. Szerintetek a jelenlegi iphone modellek közül melyik fog hasonlóan több éves támogatottságot kapni?
2021. jún. 8. 02:54
 1/1 anonim válasza:

Alapvetően a 6s és az első generációs SE annak köszönheti a hosszú támogatottságát, hogy még fizikai home gombja van mindkettőnek, illetve kisebb méretűek is, sokan preferálják ezért még őket. Egyébként még elég jól futnak, de azért lassan már érezni rajtuk az időt. Én saját példámból kiindulva csak azért újítottam az SE-ről, mert már sokat hülyéskedett, appok kifagytak, volt amit már nem nyitott meg, emelett az akksi sem volt a legjobb állapotban, de az a probléma könnyen orvosolható lett volna.

Szerintem amúgy még legalább két év azért jósolható, amíg a 6s szériát támogatják, addig az újabbak is biztonságban vannak.

2021. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!