Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen márkájú vezeték nélküli...

Milyen márkájú vezeték nélküli billentyűzet, egér, fejhallgatót (lehetőleg 3in1 szettben) vegyek? Tudnátok linkelni párat?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

3in1-ben semmit.

De külön-külön lehet róla szó, keretet nem írtál...

Egér:

[link]

Billentyűzet:

[link]

hozzá teszt:

[link]

Fejhallgató:

[link]

Nem olcsók de ezek egész korrektek.

Ha spórolni akarsz akkor inkább vezetékeset vegyél.

Szerintem mindegyik kb. minimum vezeték nélküliből.

2021. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy nem ajánlod a 3in1-bent?
2021. nov. 2. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondj egy olyan 3in1-t ami normális minőséget képvisel.

Én nem tudok róla, pedig nem tegnap óta figyelem a piacot.(mind 3 felsorolt perifériában eléggé otthon vagyok, talán a billentyűben legkevésbé)

2021. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár éve vettem egy Genius 3in1 szetett, olcsó volt, akciós 8000Ft körül. Bár sajnos úgy látom kifutott darab. Billentyű OK, füles szintén OK darab, de az egér... Gamer egér, RGB-s, de 1000 dpI?! 2000 dpi alatt nemhogy játékra, de böngészésre nem bírnék használni, mert úgy érzem végig kell tolnom a fél asztalon.

Egyébként itt tudsz keresni:

[link]

20000 Ft alatt nem találtam ismerős márkát. Én Genius alá nem adnám, Trustot pedig nem ajánlok.

2021. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!