Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gaming perifériákhoz kéne egy...

Camorri kérdése:

Gaming perifériákhoz kéne egy két ötlet, tanács (. )?

Figyelt kérdés

Van egy egész jól összerakott elképzelésem egy gaming PChez. Alapjában fekete házban vörös fényű világítás lenne. A monitort is úgy fogom megvenni, hogy fekete-vörös domináljon. De a többi perifériával bajban vagyok. Néztem a két nagyágyút (Razer, SteelSeries) és bevallom, nem tudom hogy megérik-e az árukat. Habár az egerem most is SteelSeries-es GW2-ős változat, és elégedett vagyok vele.


Valaki tud-e ajánlani olyan egeret, amely beleillik a stílusba (fekete-vörös). Legalább 2 programozható gombot szeretnék rá, és legalább 3000 dpi.


Billentyűzet: szintén olyat szeretnék, amely beleillik a fekete-vörös stílusba. Nem muszáj mechanikusnak lennie, de nem szeretem azokat a billentyűket amiket túl könnyen le lehet nyomni. (A jelenlegi egy Azona KB-7200 PS/2-es billentyű, ha valaki ismeri...)


Fejhallgató: Szintén elvárásom lenne az hogy stílusban legyen. Itt más elvárás az, hogy minőségi fejhallgató legyen, nem muszáj hogy mikrofon is legyen rajta, de jó legyen a hangzása mind zenehallgatásra, mind FPS-hez.


Az árkategória mind3 terméknél mind1. Jöhet drága, jöhet olcsóbb, de az elvárásaimnak megfeleljen.


Előre is köszi mindenkinek a segítséget!

(u.i.: bocs hogy hosszúra sikerült)



2016. szept. 6. 11:24
 1/5 BM-Striker ***** válasza:

Egér: STEELSERIES Sensei (vagy Sensei RAW, kisebb/olcsóbb kell) -fekete, változtatható színű világítás


Billenytűtet:

[link]

Fejhallgató: Asus Rog Orion

2016. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

asus cerberus is fekete piros

van belőle egér bill stb.

2016. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BM-Striker ***** válasza:

#2

A Sensei jobb egér mint a Cerberus, és a billentyűzet nem mechanikus.


Én itt jó minőségű 'gamer' perifériákat írtam amiknek még nem szállt el az ára, nem belépőszintűeket, amilél RoG nevet kell megfizetni első sorban.

2016. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Asus cerberus billentyűzetet néztem ki magamnak szerintem neked is passzolna a géphez.

Egerből hogy melyik néz ki jól azt nem tudom, de nekem 3 napig volt egy 24ezer ftos razer egerem, és inkább lecseréltem egy 1500 Ft os geniusra. Szóval lehet jó csak én nyúltam mellé ezt nem tudom.

2016. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a világítás a legutolsó szempont egy perifériánál, de te tudod.

Billentyűzet: Ozone Strike Battle

Egér: Roccat Kova 2016 vagy Logitech g402 (olyan színben világítanak, amilyenben akarod)

Fejhallgató: HyperX Cloud II, vagy HyperX Cloud Revolver

2016. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!