Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik 1080TI-t vegyem?

Melyik 1080TI-t vegyem?

Figyelt kérdés

Használtan szeretnék videokártyát vásárolni. Nem bányászatra szeretném, hanem hétköznapi felhasználásra. Filmezés( ehhez nyilván nem kell erős VGA) Játékra, később talán videóvágásra is. Az a kérdésem, hogy teljesítményben, és hűtési szempontokat figyelembe véve, melyik rendelkezik kimagasló értékeléssel? MSI GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X, ASUS GeForce GTX 1080 Ti OC 11GB GDDR5X, GIGABYTE GeForce GTX 1080 Ti Gaming OC 11GB,EVGA GeForce GTX 1080 Ti FTW3 GAMING iCX 11GB. Ezeket nézegettem eddig, de nem tudok dönteni, hogy melyikre lenne érdemes beruházni. Fontos, hogy kiváló hűtéssel rendelkezzen, és ne 90%-n pörgesse a ventit 75-80 fokon, mert szerintem az nem igazán megnyerő. Az egy ventilátoros Turbo-k kivannak zárva, mert nem egy kazánra van szükségem (többen mondták és írták). Kérlek szépen titeket osszátok meg velem a tapasztalataitokat, valamint az ajánlataitokat. Bár használtan szeretnék venni, de hosszútávra(2-3 év).

Köszönöm szépen!



#videokártya #VGA #Videokártya típus választás #VGA típus választás
2021. júl. 6. 21:51
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem is tudtam róla, pedig már 3 éve ott lakók. Most szembesültem vele. De egyébként ettől lehetséges, hogy feszültség van a hűtőbordán? Nem vagyok villanyszerelő sajna nem nagyon értek hozzá.
2021. júl. 10. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!