Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik 1080TI-t vegyem?

Melyik 1080TI-t vegyem?

Figyelt kérdés

Használtan szeretnék videokártyát vásárolni. Nem bányászatra szeretném, hanem hétköznapi felhasználásra. Filmezés( ehhez nyilván nem kell erős VGA) Játékra, később talán videóvágásra is. Az a kérdésem, hogy teljesítményben, és hűtési szempontokat figyelembe véve, melyik rendelkezik kimagasló értékeléssel? MSI GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X, ASUS GeForce GTX 1080 Ti OC 11GB GDDR5X, GIGABYTE GeForce GTX 1080 Ti Gaming OC 11GB,EVGA GeForce GTX 1080 Ti FTW3 GAMING iCX 11GB. Ezeket nézegettem eddig, de nem tudok dönteni, hogy melyikre lenne érdemes beruházni. Fontos, hogy kiváló hűtéssel rendelkezzen, és ne 90%-n pörgesse a ventit 75-80 fokon, mert szerintem az nem igazán megnyerő. Az egy ventilátoros Turbo-k kivannak zárva, mert nem egy kazánra van szükségem (többen mondták és írták). Kérlek szépen titeket osszátok meg velem a tapasztalataitokat, valamint az ajánlataitokat. Bár használtan szeretnék venni, de hosszútávra(2-3 év).

Köszönöm szépen!



#videokártya #VGA #Videokártya típus választás #VGA típus választás
2021. júl. 6. 21:51
1 2 3
 1/21 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

pedig neked kell igy valasztani

mivel mind 3 ventis

es eleg jok es hutes teren is


hatha segit:


[link]


tipusokat rendesen aznosithatoan kellene ismerni azert

gyaroi oldal, gyari kodszam...


msi es asus nal ez igy keves, mivel akar 1 ventis "turbo" is lehet (hajszarito, referencia hutos)

2021. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

amugy en a top gyartokat preferalom Evga t es MSI t

Lightning es Kingpin valtozatok miatt, azok mindeg nagyon menok voltak

jo persze Asus is nyomatott hasonlo kaliberiuket

meg par kisebb gyarto is neha

2021. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ezekre a tipusokra gondoltam.


[link]


[link]


[link]



[link]


De ha ismertek megbízhatóbb modelleket akkor írjátok meg.

2021. júl. 6. 22:50
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

bármelyiket veszed, ezek már 5 éves kártyák, rengeteg mókolással, bányászással, a legkevésbé a hűtés miatt kellene aggódnod


mindegyik 3 ventis egyformán teljesít

2021. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 xKakashix ***** válasza:
100%

ezek közül mindegyiknek nagyon jó a hűtése, én azt venném amelyik a legolcsóbb, egyedi fan curve-t meg mindig tudsz állítani MSI Afterburnerben

https://www.youtube.com/watch?v=l6nFfXP8iiM

ez talán segít

2021. júl. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az MSI csak 2 ventilátorral szerelt, de elég sok pozitívumot kaptam róla.
2021. júl. 7. 15:48
 7/21 xKakashix ***** válasza:
100%
a gaming x a legjobb 2 ventis verzió, nagyobb ventikkel is rendelkezik mint a többi és tudtommal talán a legvastagabb illetve magasabb is, pcb-je is jóféle, szóval jó választás az is
2021. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 xKakashix ***** válasza:
az Armor csak akkor jó ha mókolni akarsz a hűtéssel, mert elvileg egy az egyben a gaming x pcb-jét kapta és hát ugye olcsóbb, de gondolom te nem tervezel ilyesmit :D
2021. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az msi gamingx-el nemnagyon nyúlhatsz mellé. Jó kis kártyák.
2021. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
FHD monitorom van jelenleg. Húzni nem szeretnék semmit. Szerintem ha a gyárba belőnek valamit egy bizonyos teljesítményre, akkor azért rakják annyira, mert az az optimális a kártyának, legalábbis a hosszútávra. És egyébként is elég komoly teljesítményt nyújt a kártya, felesleges lenne bármit mókolni rajta. Még UHD-ban is jó teljesítményt nyújt, Igaz ott már izzad a kari ha jól hallottam. Hétköznapi felhasználásra kell, és semmi tuning vagy bányászat.
2021. júl. 7. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!