Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy mindenki...

Miért van az hogy mindenki más laptopmárkát tart a legjobbnak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert az emberek elfogultak. Hallgass a szerelőkre! Ők látják ténylegesen mi fordul meg náluk sokszor.


Különben HP, Dell, Asus... Szerintem első 3 legjobb.

2010. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert akinek amilyen van/volt, abban bízott meg, és ugye nem mindenki ugyanolyan márkájú laptopot vesz...
2010. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Acerem van, lassan 3 eve, semmi gondom nel volt vele, megis mindenkinek Dellet szoktam ajanlani, mert ismerosi koromben latom hogy az a legjobban bevalt marka.
2010. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek az a márka jó, ami neki bejött. Nekem szerelők (többen is) MSI-t vagy Asust ajánlottak, mert az árukhoz képest jók. Acerre pl azt mondták, kerüljem, mert egy rakás xar, és többet lesz szervízben, mint otthon.

Csak azért lett MSI gépem, mert Asusra nem ment fel az XP, Vistát nem akartam, 7 meg még nem volt kint.

Ha legjobbat kell monani, akkor egyértelműen Dell, csak hát annak az árát is megkérik.

2010. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert az a fogalom, hogy A LEGJOBB szubjektív. Nekem pl a Sony tetszik a legjobban, de nem éri meg az árát. A MACBOOK se rossz, de szintén nem ér annyit amennyibe kerül. Az olcsó kategóriában eddig nálam az ACER a nyerő, a középkategóriában pedig a Dell.
2010. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Asust én is csak ajánlani tudom, mert nagyon bírják a strapát. Különben meg felmegy rá az xp is, csak ismerni kell a módját. Ha másik márkát kéne választanom, akkor az vagy Dell vagy pedig Toshiba lenne.
2010. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Toshiba , Asus , Hp , ezek :)
2010. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a reklám, a gyártók,a forgalmazók mind erkölcstelenül egymásra mutogatnak,ha szarozni kell. Ez a reklámstratégia,az egyik helyen agyon dícsérik x márkát,másik helyen meg lehúzzák, de céltudatosság nélkül.Minden gyártónak vannak szarabb szériái,és jobbak is.Van egykét szériahibás cucc is,százból 10, és akinek rosz tapasztalata volt véletlen,az már irtja is azt a márkát.Ezek rossz általánosítások. Az embernek kell hogy legyen szeme, tapintása,hallása,hogy meg tudja maga állapítáani érzékszerveivel,mi az a dolog amit a kezében tart,ez minőségi termék e,vagy egy másodosztályú köpedék. És ezt gyártótól függetlenül írom. Arkármelyikben lehetnek jók.
2010. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!